תלונות שירות פלוס

תלונות עוד במוצרי חשמל

תלונות מוצרי חשמל וצילום

דף הבית
חזרה לרשימת גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
מוצרי חשמל וצילום מגזר:
אזור השפלה איזור:
שירות פלוס שם בית העסק:
הפרת חוזה!!!! נושא התלונה:
אזור השפלה אזור:
תיאור הבעיה:
רכשתי מכונה ב 08/01/09. הרחבתי באותו מעמד ההתקנה ב 12.1.09 את האחריות לשרות טכנאי + חלקי חילוף עד לתאריך 12.1.15!!. שילמתי 850ש"ח עבור הרחבה ל- 6 שנים.
השבוע שבאמת נצטרכתי לממש את האחריות נאמר לי טלפונית שבמידה ויצטרכו להחליף דבר מה זה כרוך בתשלום ואני יקבל הנחה של 25% מהמחיר וזאת בגלל שהיבואן הפר מולם חוזה ולכן נשאר מהחוזה רק הגעת טכנאי.
חד משמעית מדובר על הפרת חוזה וכל בית משפט יוכיח זאת. החוזה נעשה במפורש מול צד אחד שהוא שרות פלוס והם קיבלו ממני את הכסף ולא מול שום יבואן. שרות פלוס צריכה לעמוד בהתחייבויות שלה מולי ולא להפר חוזה רק בגלל שהיבואן הפר לה את החוזה.
אתמול הטכנאי הגיע והתקלה היא , בורג נותק מתוף המכונה ונשבר,
על מנת לתקן זאת גבו ממני 254 ש"ח עבור תיקון הבורג וגומיות.
חשוב מאוד לציין שלא ניתנה שום התרעה לי כלקוחה שיש שינוי של החוזה, לא ניתנה לי אפשרות לבטל את העסקה. בוודאי שעסקה של 854 ש"ח עבור הגעת טכנאי אינה משתלמת!!!!
כספי סוג הנזק :
להחזיר לי את הכסף ששלמתי עבור התיקון אתמול ולהמשיך את החוזה עד תום התקופה. פתרון נדרש :

שירות פלוס שירות לקוחות

, תגובה:
מורן עושרי, מנהלת שירות מיוחד שם ותפקיד:
חברת שרות פלוס למוצרי צריכה ביתיים בע"מ הינה חברת שרות למוצרי חשמל. החברה מספקת שירותים טכניים ליבואנים שונים בישראל ומשמשים כתחנת שרות קבלנית משנה לכל דבר ועניין. מיום 010113, היבואן קרדן סחר בע"מ, הודיע על ביטול הסדר אספקת החלפים ללא תמורה ללקוחות בעלי אחריות מורחבת. על כן, והחל מאותו היום, כלל הלקוחות נדרשים לשלם על חלקי החילוף. לצערנו אין אנו יכולים לספק את החלקים ללא עלות עבור הרחבת האחריות לביקורי טכנאים שהלקוחות ביצעו כאמור לעיל. במסגרת הטיפול בלקוחה הוצעה הנחה של 25 על החלקים. חברת שירות פלוס עושה כל שביכולתה לספק לקהל לקוחותיה שירות מקצועי, אדיב ויעיל ונשמח לעמוד לרשותה של הלקוחה בכל עת. תגובה:
במסגרת הטיפול בלקוחה הוצעה הנחה של 25 על החלקים. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה