תלונות טבע נאות

תלונות ביגוד והנעלה

תלונות קניות

דף הבית
חזרה לרשימת גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
קניות מגזר:
אזור הצפון איזור:
טבע נאות שם בית העסק:
קיבוץ דפנה כתובת:
נעליים פגומות נושא התלונה:
אזור הצפון אזור:
תיאור הבעיה:
קניתי נעלי סקאוט בחנות המפעל בקיבוץ דפנה. נאמר לי במפורש בנוכחות אנשים נוספים כי נעליים אלו נועדו לטיולים ובהחלט גם לטיולים בהם הולכים במיים ובערוצי נחלים. אלו נעליים אשר נועדו לטיולים וכלשון המוכרת "מצוינים למיים". נאמר לי שהם חדירים למיים אולם מתיבשים אח"כ. אנחנו מרבים לטייל בערוצי נחלים רטובים במהלך הקייץ החם ולשם כך קניתי את הנעליים.
כבר בטיול הראשון נכנסתי עם הנעליים לנחל פרת. לאחר שיצאתי מהמיים הנעליים התייבשו והבד שלהם התכווץ כך שלא יכולתי יותר לשוב ולנעול אותם.
פניתי לחנות המפעל בקיבוץ דפנה שם רכשתי את הנעליים ונאמר לי להמתין למנהלת שגית. בשבוע שלאחר מכן הצלחתי לתפוש את המנהלת והיא לאחר ששמעה את הפרטים אמרה לי להגיע אליה לחנות בקיבוץ דפנה. מדובר בחנות רחוקה ומבודדת יש לציין. לאחר שהגעתי שגית בדקה שאכן קניתי את הנעליים חודש קודם, ראתה שהם במצב חדש ושהלכו בהם פעם אחת בלבד ואז אמרה לי שהכל נכון אולם "אלו נעליים שאינם מוגדרים למיים". שאלתי אותה מה משמעות "אינם מוגדרים למיים" אחרי שאמרו לי שהם "מצוינות למים" והיכן האזהרה על נעלי הטיולים הללו שלא להכנס איתם למים ומדוע נתנה לי להגיע סתם כך לחנות??? תשובתה היתה ש"אולי אתה בכלל לא קנית את הנעליים, אני צריכה לבדוק". יחסה היה מזלזל מאוד ואף משפיל. היא פשוט עשתה ממני צחוק וסירבה אפילו לקחת את הנעליים לבדיקה.
יצאתי מהחנות בעוגמת נפש רבה מאוד ומתוך תחושה שפשוט זרקתי את הכסף לפח.
אודה לכם באם תעזרו לי לפתור את הבעייה, אפילו בדרך של זיכוי.
בברכה
רעי
עוגמת נפש+בזבוז זמן+נזק כספי סוג הנזק :
קבלת הנעליים בחזרה והחזר כספי או לכל הפחות קבלת זיכוי. פתרון נדרש :

טבע נאות שירות לקוחות

, תגובה:
מתאריך שליחת ההודעה יהיו 14 ימי עבודה לחברה למתן תגובה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה