תלונות יערות הכרמל

תלונות בתי מלון

תלונות בתי מלון וצימרים

דף הבית
חזרה לרשימת גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
בתי מלון וצימרים מגזר:
אזור חיפה איזור:
יערות הכרמל שם בית העסק:
אחוזת יערות הכרמל, ת.ד. 90000, חיפה 31900 כתובת:
גיוס לעבודה במקום שקרי,לא אמין ומלא בלאגן. נושא התלונה:
אזור חיפה אזור:
תיאור הבעיה:
בתאריך 12/2/2013 התקבלתי לעבודה כקוסמטיקאית בספא מלון יערות הכרמל .
והחוויה היתה מלווה באי סדרים,ניהול לקוי,ויחס משפיל ושקרי מצד סגנית מנהלת הספא אושרת והקוסמטיקאית הראשית רחלי שמגייסת עובדות.
שובצתי בהדרכות בת"א וקיבלתי לו"ז עבודה רשום לחודש מרץ ע"י הקוסמטיקאית האחראית רחלי גל שגייסה אותי לעבודה,אך לצערי הלו"ז שנמצא עדיין ברשותי התברר כפיקטיבי.והאישה כאשה לא ישרה.

פרוטוקול ההדרכות בת"א התבררו כלא תואמים את פרוטוקול הטיפולים שמועברים במלון (קיצורי דרך וחומרים שונים מאוד מהפרוטוקול ,על דעתה העצמאית של הקוסמטיקאית) מה שגרם לבזבוז זמן כי בפועל ההדרכות התבררו כלא יעילות. ונאלצתי לאלתר מתוקף היותי קוסמטיקאית מנוסה.

אושרת סגנית מנהלת הספא ורחלי פתחו אותי במחשב רק לטיפולים מסוימים,אך לצערי מכיוון שאושרת לא הגדירה זאת נכון במחשב, פקידי הקבלה התבלבלו ושיבצו אותי לטיפולים אחרים, ולכן יצא שזמני בוזבז ולא עבדתי כי חלק מהטיפולים הועברו לאחרת בשל הבלבול וחלק בוטלו ואפילו לא טרחו ליידע אותי כאילו זמני אינו חשוב.

כאמור הסתבר שהלו"ז הרשום למרץ שקיבלתי מרחלי הקוסמטיקאית,האחראית,אינו תקף ואינו אמיתי ולא שינה להם ששריינתי את זמני לפי לו"ז זה ,במקום זה אושרת רשמה במחשב באקראי על דעת עצמה תאריכים ללא אישור ממני, לא רק שלא קיבלתי דף מוסדר ורשום אז גם באו בטענה שהייתי צריכה להיות בתאריכים שלא תואמו איתי.
-עבדתי עם בגדים מלוכלכים כי בחדר הביגוד וההחלפה היה סגור, כל פעם שהגעתי למרות שרשום על הדלפק שאמורים להיות שם.
-בהסכם העבודה הובהר לי שאני מקבלת פר טיפול ולא פר הזמן שבו אני מדפיסה כרטיס נוכחות במלון , דבר שאינו חוקי כי אם אין טיפולים רצופים ועובד מחכה שעה שעתיים חייבים לשלם לו על כך.אבל הובהר לי רק באותו רגע העניין שאתם מכסים את הפירצה ע"י השלמה לשכר מינימום.-סוגייה זו שאינה מובהרת מלכתחילה .כי אדם בגילי עם נסיון כשלי לא הסכים לעבוד בשכר מינימום.

-מרגע ראשון שהתקבלתי לעבודה אושרת העירה לי הערות לא נעימות ומציקות לגבי שיערי האסוף..תעשי קוקו למטה ולא למעלה וכו...במקום להתיחס אלי בכבוד כאדם מבוגר ולהתמקד בליקויים שנעשו , היא גם גרמה לעבירה על החוק ולא העבירה להנה"ח את הדיווח על שעותיי שקיבלה ממני ב5 למרץ בנוכחות רחלי. ולכן שכרי לא הועבר ב10 לחודש לבנק ,כשיצרתי קשר עם כ"א לגבי העניין נאמר לי שאושרת טענה שקיבלה דיווח רק ב-10 לחודש..שקר וכזב !! כי ב-10 לחודש לא הייתי במלון,חוץ מזה שהיא ידעה את הלו"ז כי היא קבעה אותו מלכתחילה,מיותר לציין כאן שמדובר כאן בהלנת שכר שזו כאמור עבירה על החוק.
גם הנסיעות שלי לת"א לא שולמו בזמן אלא רק חודש וחצי אחרי כי מכ"א נמסר שאין כסף בקופה הקטנה..התנהלות מאוד מאוד לא מתאימה ונאותה למלון המכבד את עצמו !

-ההתנהלות השיקרית הזו המשיכה ע"י רחלי הקוסמטיקאית ששלחה לי הודעות בנייד המהוות הוכחה לדבריי,בהן היא מבקשת לקבל ממני את הלו"ז של אפריל,אישרתי לה שנדבר ביום א',כי חיכיתי להעברה לחשבוני נעשתה רק ב15 לחודש.איחור של 5 ימים .חזרתי אל רחלי והודעתי לה שתדבר איתי על הלו"ז היא השיבה לי שאין בעיה פשוט היא יושבת עם אביה החולה בביה"ח ולכן לא יכולה כרגע להתפנות ושעוד כמה ימים נקבע את הלו"ז,עברו כמה ימים ושוב שלחה הודעה שהיא עדיין עסוקה עם אביה החולה והיא מצטערת אך תחזור אליי בהקדם, בינתיים מסתבר שבזמן שהיא מספרת לי סיפור יפה על אב חולה ,יש תיעוד שלה מה 16/3 באתרים שהיא מחפשת קוסמטיקאית אחרת,ההודעות ממנה אליי היו ב-20/3 .במקום ליידע אותי שאיני עובדת יותר היא גייסה עובדת אחרת ומשכה אותי בשקר בזוי.המדהים שהיא הרי ביקשה ממני להעלים עין מכל מה שקרה ולהשאר קצת כדי להחליט לגבי ההמשך ,קיבלתי הלם מהיחס המביש והשקרי הזה.כי הרי היא אמרה לי כל הזמן על אי הסדרים שיש במלון ושאין ברירה ככה זה..וצריך להתרגל.בזבזתי את זמני היקר במקום הזה ,קיבלתי שכרי באיחור וחוסר הכבוד השקרים והזלזול שקיבלתי הוא לא יתואר.
ב2/4 הגעתי למלון לקחת את כספי הנסיעות של ההדרכות בת"א ונודע לי שרחלי ואושרת אמרו למנהלת הספא נינה שאמרתי להן שלא מתאים לי לעבוד שם יותר ולכן אני בעצם לא הייתי כבר בלו"ז שלהם,רק ששכחו לאמר לי זאת..כי כאמור אני מתכתבת בהודעות עם רחלי שאומרת לי שאוטוטו היא חוזרת אליי.חוצפה שלא תאמן. !!!
השארתי את כל חפציי(כרטיס נוכחות,נעליים,פתקית הביגוד,והשעון ) אצל נינה מנהלת הספא שאמרה שתרד לעומקו של עניין, אך לפי הבעת פניה נראה היה שהיא בסוד העניין, וזה היה לצורך הפרוטוקול בלבד.ציינתי בפניה שעובדים זה שגרירים הכי טובים של מקום ולאור היחס שראיתי שנותנים שם שמו של המקום לא הולך לפניו.
אני מטפלת ברפואה משלימה מזה למעלה מעשור קוסמטיקאית מוערכת ואדם עם זכויות ומעולם לא נתקלתי ביחס כה עלוב ושקרי,
אנשים מכובדים התפלאו כמוני על החוויה העגומה שחוויתי ,אי הסדרים והשקרים בהם נתקלתי מחייבים התערבות הנהלה ובדק בית!!
החוויה העגומה שעברתי הזיקה לי כספית,נפשית וגם לשם של המלון ואני משאירה לעצמי את הזכות לפנות לבית דין לענייני עבודה בעניין.בזבוז זמן וכסף סוג הנזק :
תשלום על הלנת שכר ועל זמני שבוזבז בתואנת שווא פתרון נדרש :

יערות הכרמל שירות לקוחות

, תגובה:
מתאריך שליחת ההודעה יהיו 14 ימי עבודה לחברה למתן תגובה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה