תלונות טרקלין חשמל

תלונות עוד במוצרי חשמל

תלונות מוצרי חשמל וצילום

דף הבית
חזרה לרשימת גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
מוצרי חשמל וצילום מגזר:
אזור הדרום איזור:
טרקלין חשמל שם בית העסק:
רח' בני ברית כתובת:
מוצר מטעה ופגום (חוסר התייחסות) נושא התלונה:
‏יום שישי ‏15 ‏מרץ ‏2013 תאריך האירוע:
אזור הדרום אזור:
תיאור הבעיה:
בתאריך 15-03-13 פניתי לחנות טרקלין יאקאב חשמל באשדוד בכדי לרכוש תנור דו תאי מנרוסטה בחרתי תנור דו תאי של בקו שנראה בתצוגה רק בחלקו העליון ובצידו הקידמי, ולאחר ששילמתי הסביר לי מוכר בשם קוט אברהם כי אין צורך להזמין תכנאי להרכיב את התנור כיון שהפעלתו פשוטה.
לאחר מספר ימים קבלתי את התנור ולא הוצאתי אותו מהאריזה כיוון שהמתנתי לערב פסח לפתוח אותו בערב פסח פתחתי את התנור וחשכו עניי אמנם התנור מלמעלה מנרוסטה אך בצידיו התנור בצבע שחור (דבר שנעלם ממני בתצוגה כיון שהיו תנורים מנרוסטה אחרים שכולם היו מנרוסטה גם בצדדים) כיון שלא היה לי תנור אחר לפסח החלטתי להשתמש בו למרות הבעיה אך כאשר באתי לחבר את התקע לחשמל נתקלתי בשתי בעיות חדשות א. הקבל המחבר בין התנור לחשמל קצר ב10 ס"מ ואינו מגיע לשקע ב. השקע בעצמו שרוף. בחוסר אונים ניסיתי להתקשר לחברה אך כמובן בערב פסח לא עובדים הגעתי ליבואן בשם ברימאג ושם נאמר לי כי אסור לי להשתמש בתנור עד שיבוא תכנאי התכנאי הגיע בשעה טובה כמובן לאחר איסרו חג של פסח והחליף את התקע
פניתי לטרקלין יאקאב חשמל עם התלונה הנ"ל ואמרו שיחזרו אלי אך לא דובים ולא יער.
הטעייה וחוסר תקינות סוג הנזק :
פיצוי הולם פתרון נדרש :

טרקלין חשמל שירות לקוחות

, תגובה:
אביבה רזון-אחראית שרות לקוחות שם ותפקיד:
תלונת הצרכן על הטעייה-הצרכן הגיע לסניף לשם רכישת מוצר,המוצר עמד בתצוגה בסמוך למוצרים שונים, בטרם הרכישה מחובת הצרכן לבדוק את התצורה הצבעים של המוצר ולוודא כי אכן מתאים לצרכיו,רק לאחר מכן לרוכשו. במידה וישנם מוצרים מסביבו היכולים להפריע לראות,ניתן לבקש להזיזםלראות באתרלוודא.....על כן לא נעשתה פה כל הטעיית צרכן. לטענתו לפגם במוצרבחלקיו,מיד העברתי פנייתו ליבואן. תגובה:
יבואן בקשר עם הצרכן לשם מתן פיצוי. רשימת פיצויים לבחירה נשלחה אליו למייל. בברכה פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה