פרטי התלונה

תלונות המכללה למנהל רשל"צ

תלונות עוד במכללות

תלונות מוסדות לימוד

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חיוב כספי שלא בצדק נושא התלונה:
אזור השפלה אזור:
תיאור הבעיה:
היי.
נרשמתי לתואר שני במנהל עסקים במכללה למנהל בראשון לציון מיד לאחר סיום תואר ראשון באותה המכללה. סיימתי שנה ראשונה, בשנה השנייה החלטתי לא להמשיך בתואר.

שילמתי עבור כל השנה הראשונה ובנוסף גם מקדמה עבור השנה השנייה. דיברתי עם ראש המחלקה בנובמבר והבעתי את רצוני לדחות או להפסיק לימודיי. הודעה בכתב מסרתי רק בינואר.

לא ניגשתי לשום מבחן ולמעשה הופעתי רק לשבועיים הראשונים של הסימסטר.

לאחר שנה- בינואר 2017 קיבלתי מייל שאומר שיש לי חוב למכללה על סך 7500 אלף שח בעבור הסימסטר הראשון, זאת מכיוון שלא הודעתי להם בכתב בנובמבר אלא רק בעל פה וההודעה בכתב נעשתה רק בינואר.

הם הראו לי מסמך שחתמתי עליו בעבר במהלך לימודיי שם (תקנון שכר לימוד מ2014 ) ואומרים שעליי לשלם.
אני ניסיתי להסביר ששילמתי עבור השנה הראשונה במלואה ובנוסף מקדמה עבור השנה השנייה החלטתי שלא להמשיך וכן לא הופעתי לשיעורים ולמבחנים ואף הודעתי על כוונתי לסיים לימודי לכן אינני מבין מדוע עליי לשלם עבור זה שבעצם לא השתמשתי כלל בשרות שלהם.

רציתי לדעת מה לעשות?.. באמת שפעלתי בתום לב וסה"כ רציתי להפסיק את לימודיי. במיוחד שלא הופעתי לשום קורס ואף לא נבחנתי בשום מבחן.

אשמח לעזרתכם
כספי סוג הנזק :

המכללה למנהל רשל"צ שירות לקוחות

, תגובה:
ליפז דניאלי, עו"ד, אחראית פניות תלמידים שם ותפקיד:
לא נוכל להתייחס לתלונה, כי התלונה הופנתה למכללה למינהל מיסודה של הסתדרות הפקידים אשר במסגרתה מתקיימים לימודי תעודה במקום למסלול האקדמי - המוסד - נשוא התלונה. מדובר בשני גופים נפרדים. תגובה:
להפנות למסלול האקדמי. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה