פרטי התלונה

תלונות המכללה למנהל רשל"צ

תלונות עוד במכללות

תלונות מוסדות לימוד

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
דחיית קורס 5 פעמים ואי החזרת כסף!!! נושא התלונה:
ברמלי לילך שם/כינוי:
אזור השפלה אזור:
תיאור הבעיה:
שלום רב,התלונה מכוונת למכללה למנהל להנדסאים ולימודי תעודה.
שמי לילך , ניגשתי בחודש אוקטובר למכללה למנהל שלוחת ראשון לציון על מנת להירשם לקורס חשב שכר בכיר, נאמר לי ע"י הנציגה כי הקורס יפתח ב25/11 ואני נדרשת לשלם דמי הרשמה במזומן וכן לתת תשלום ראשון לחודש נובמבר שכן הקורס אמור להתחיל בנובמבר, לאחר כשבוע קיבלתי טלפון מהם שהקורס נדחה ל09.12.11 , וכשהגעתי נאמר לי שהקורס שוב נדחה לשבוע שאחרי ובהחלט ישנה אפשרות שלא ייפתח כלל, אך הכסף כבר שולם, ואין ביכולתם להחזיר לי אותו עד שהקורס ייקרא כמבוטל, גם כשביקשתי לדעת מדוע לא הודיעו לי על כך , נאמר שאני צריכה ליצור עימם קשר ולא הפוך, היחס המשפיל והניסיון להתנער ממני היה מביך מאד. יש לציין שהמבחן בלשכת רואי החשבון ייערך היוני 2012 כך שכבר פיספסתי המון חומר למידה.
נאלצתי להירשם במכללה אחרת ולשלם שוב את דמי ההרשמה , ושם כבר רשומות סטודנטיות שעברו את אותו התהליך בדיוק כמוני במכללה למנהל, אך הוברר לי שהקורס שלכאורה היה אמור להתחיל ב25.11 כבר נדחה מ28.10. וזאת לא נאמר מפי הנציגה וכמובן לא כתוב בחוזה לפחות לשם הגילוי נאות. כל נסיונות יצירת הקשר עם המכללה עלו בתוהו, אין מענה ולא ניתן להשיג את מנהלת הסניף.
כספי סוג הנזק :
החזר כספי פתרון נדרש :

המכללה למנהל רשל"צ שירות לקוחות

, תגובה:
עו"ד ליפז דניאלי, אחרא שם ותפקיד:
שלום רב, על פי נהלי המכללה המופיעים במפורש בטפסי ההרשמה, פתיחתו של קורס מותנית במספר מינימאלי שלך תלמידים. בהיעדר הרשמה מלאה הקורס נדחה דחייה סבירה. במקרה כאמור, ככל שנרשם אינו מעוניין להמתין הרי שהינו זכאי להחזר כספי מלא. תגובה:
החזר כספי מלא. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה