פרטי התלונה

תלונות המכללה למנהל רשל"צ

תלונות עוד במכללות

תלונות מוסדות לימוד

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
גביית כספים לקורס שאינו נפתח ונדחה כל פעם מחדש נושא התלונה:
‏יום שישי ‏09 ‏דצמבר ‏2011 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
סחרוב 19קניון ערי החוף ראשלצ כתובת:
ראשון לציון סניף חברה:
תיאור הבעיה:
בתאריך 30/10/11 הגעתי למכללה למנהל שלוחת ראשל"צ ביה"ס להנדסאים ולימודי תעודה עם חברה ונרשמנו לקורס "חשבי שכר בכיר" שמתקיים בתאריך 25/11/11 בימי שישי במטרה לגשת לבחינה של לשכת רואה חשבון שמתקיימת ביוני.
כשבוע לפני תחילת הקורס הודיעו בטלפון לחברתי שמועד הקורס נדחה בשבועיים לתאריך 09/12/11 מכיוון שאין מספיק נרשמים.
בתאריך 09/12/11 הגענו ליום הלימודים אך משום מה לא מצאנו אף כיתה שעונה לשם "חשב שכר בכיר", פנינו למזכירות ושם פגשנו את ורוניקה הנציגה שהתפלאה מה אנו עושות במכללה מכיוון שהקורס נדחה ל16/12/11 ולטענתה גם בתאריך זה אין לנו צורך להגיע למכללה אלא רק אם יתקשרו אלינו מהמכללה שבוע לפני לאשר לנו שהקורס באמת מתחיל (???)
דרשנו מהנציגה להסביר לנו כיצד קורס נדחה פעם שנייה וכיצד גובים מנרשמים דמי לימוד ללימודים שבכלל לא מתקיימים וכאשר מועד הקורס הסופי עדיין אינו ידוע. (בדיעבד גילינו ממישהי שביטלה רישום שהמועד הראשון לתחילת הקורס היה באוקטובר ז"א שדוחים את הקורס כבר במהלך חודשיים!!!)
הנציגה ורוניקה גם לא התביישה לומר שב 16/12/11 לא בטוח שהקורס יתחיל כי זה תלוי בכמות הנרשמים.(מדברים אלו הבנו שאולי גם לא יפתח קורס וכבר לא נוכל לגשת לבחינה).
כמובן שמידע זה מאוד הכעיס אותנו ודרשנו לקבל את כספינו בחזרה.
יצאנו מהמקום נסערות עם תחושת אכזבה לאחר שהיה לנו עימות עם הנציגה ורוניקה שהתייחסה בזלזול לבקשתנו ולא ענתה לשאלותינו בצורה עניינית ומקצועית אלא רק נתנה לנו להרגיש שאנו מטרד בשבילה.
חשוב לי לציין שמקובל עליי שקורס נפתח רק בהתניה של מספר תלמידים אך מה שלא מקובל עליי זה שנציגות המכללה לא מספיק אחראית לבטל קורס שכבר נדחה במשך חודשיים ולא משאירה מספיק זמן סביר בכדי שתלמידים יוכלו למצוא מקום לימודים חלופי.
אני דורשת לקבל מיידית את כספנו שנלקח מאיתנו לחינם!
אני מאוכזבת ממקום שנחשב בעבר בעיני כמקום מכובד ורציני ואם אי פעם אחליט שוב על לימודים בודאי שזה לא המקום שאליו אפנה.
כספי סוג הנזק :
אבקש לקבל את הכספים שנגבו מאתנו ללא עיכובים מיותרים פתרון נדרש :

המכללה למנהל רשל"צ שירות לקוחות

, תגובה:
עו"ד ליפז דניאלי, אחרא שם ותפקיד:
שלום רב, על פי נהלי המכללה המופיעים במפורש בטפסי ההרשמה, פתיחתו של קורס מותנית במספר מינימאלי שלך תלמידים. בהיעדר הרשמה מלאה הקורס נדחה דחייה סבירה. במקרה כאמור, ככל שנרשם אינו מעוניין להמתין הרי שהינו זכאי להחזר כספי מלא. תגובה:
החזר כספי מלא פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה