פרטי התלונה

תלונות משרד החוץ

תלונות עוד משרדי ממשלה

תלונות ממשלה ומוסדות ציבור

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
יחס משפיל ואי מסירת מידע נושא התלונה:
‏יום שני ‏14 ‏אפריל ‏2008 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
אדם הכהן 24 כתובת:
נציגות רומניה בארץ14. סניף חברה:
תיאור הבעיה:
אמי אזרחית רומניה אשר עלתה ארצה ב 1990. מכיוון שהיא מקבלת פנסיה ברומניה , נדרש איפוי כוח לאדם אשר מתגורר ברומניה , אשר יכול לאסוף את הכסף במקומה.
מכיוון שאימי חולה ומתאשפזת לעיטים קרובות , קרה ותוקף דרכון הרומני שלה פג. ללא דרכון אין איפוי כוח , ללא איפוי כוח אין פנסיה.
כל פנייה לקונסולייה נעשית אך ורק על ידי הגעה לדלפקם , ללא הבדל גיל או מצב בריאותי. איפוי כוח נוטריוני אינו מתקבל. כל אדם מבוגר וחולה חייב לחכות שעות , ולא , אינני מגזימה , בכל מזג אוויר ולצפות להתייחסותו של פקיד , מעבר לדלפק , המכונה "קונסול".אותו פקיד צועק , משפיל, ושולח אנשים חזרה ללא שום הסבר.
לפני כשנה פנינו לקונסוליה הרומנית , שילמנו כ 600 ש"ח לחידוש הדרכון. הסתבר שהחוקים השתנו כך שאימי בת ה- 67 צריכה הזמין מרומניה , דרך הקונסוליה, את תעודת הלידה שלה ואת תעודת נישואייה לאבי הנוח. ללא כל הודעה על ההגיע ומכיוון שאי אפשר לקבל מהם מענה טלםוני , אתמול נסעתי עם אימי ברכבת מבית שמש לתל אביב. חיכינו 3 שעות , ניגשנו לדלפק וה"קונסול אמר לאימי המזיעה והעומדת בקושי:" גברת , בלי דרכון ישראלי את לא יכולה לקבל דרכון רומני. זה את עכשו בקריזה על הכסף אין לי מה לעשות ". ניסיתי לאגור את כל שאריות הנימוס ולהסביר שאיננו בקריזה , רק שלא נאמר לנו אף פעם שאליינו להציג את הדרכון הישראלי, ואם , בעזרת איפוי כוח נוטריוני , אוכל להביאו ללא נוכחות אימי.התשובה היתה הבעת פנים של מיעוס ולאחרי ה"קונסול" פשוט קם והלך.
מסעות לתל אביב, ערפל כבד סביב הנוהלים, איבוד כספים , פגיעה באנשים מבוגרים. על כל אלה ועוד אני מתלוננת מול הקונסוליה הרומנית , נציגתה הרשמית של רומניה בארץ.
אודה על התייחסותכם
עוגמת נפש , פגיעה ישירה בבריאות , סוג הנזק :

משרד החוץ שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה