פרטי התלונה

תלונות בזק

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
גניבה של מיליוני שקל מדי חודש מבעלי מקצוע שונים ברחבי הארץ-חובה לקרוא!!d נושא התלונה:
אזור הדרום אזור:
b144 סניף חברה:
תיאור הבעיה:
שלום רב,
הייתי רוצה לעלות בפניכם תלונה חסרת תקדים נגד חברת בזק בשירותה עיסקי שלהם B144.אף אחד מלקוחותיהם לא נקף אצבע והחליט לעשות מעשה אז אני החלטתי לעשות את זה וראו שחור על גבי לבן איך חברה בסדר גודל של בזק עושקת את לקוחותיה ומנצלת את הכוח שלה על אותם בעלי מקצוע המפרסמים אצלה ככלי פירסומי בסיסי עבור בעל מקצוע במדינת ישראל.
אז ככה:אספר בקצרה על השירות שלהם ואיך זה עובד:שירות b144 זהו שירות המפרסם את כל סוגי בעלי המקצוע המעוניינים לפרסם אצלם תמורת תשלום חודשי.החברה מציעה מספר תוכניות שונות אבל התשלום עובד בצורה כזאת-תשלום חודשי בעלות של 19.99 כל חודש+מספר הופעות שהעסק הופיע.כל הופעה עולה שקל אחד.יש תוכנית שמגבילה אותך ל400 חשיפות הווי אומר 400 שקל,ויש תוכניות של 200 וכן הלאה.
וכאן טמונה הבעיה.כאן נמצאת הרמאות שבמידה ותיחשף לעיני כל,יהיה כאן זעזוע שאין כדוגמתו.מהי חשיפה בעצם שבעבורה נשלם לחברה בזק שקל אחד?
שימו לב,באתר b144 המפורסם,מפורסמים בעלי המקצוע השונים.ברגע שגולש חיפש בעיר מסויימת בעל מקצוע מסויים,כל אחד מהשלישייה הראשונה ישלם שקל.דבר שני,במידה ואדם מתקשר לשירות 144 הטלפוני ומבקש בעל מקצוע מסויים,שלישיית בעלי המקצוע שהטלפנית נותנת לאדם את הטלפונים שלהם,כל אחד מהם ישלם שקל אחד,וכך נצברים להם חשיפות.
לפני כשנתיים בערך כשחזרתי מארה"ב,החלטתי להשתקע בארץ ולהיכנס לתחום המנעולנות כאן באזור דרום.החלטתי לרכוש מחברת בזק 7 מודעות שונות שיהיו מפורסמות בשירות העיסקי של b144.כל מודעה קיבלה שם בית עסק משלו וכמובן טלפון אחר,וכל זאת כדי שאני יקבל יותר חשיפה וכך יותר פניות ועבודות.
כל מודעה היתה בתוכנית של 400 חשיפות.
חשוב לציין שהייתי מפורסם אך ורק באזור באר שבע והדרום.
מדי חודש הייתי מקבל לבית חשבוניות עבור אותם מודעות כאשר כל מודעה ניצלה את כמות החשיפות,שזה אומר 7 מודעות כפול 400 שקל+תשלום קבוע של 19.99 עבור כל מודעה.
אם ניקח את מספר המודעות (7 מודעות) ונכפיל אותם במספר החשיפות (400) נגיע לסכום בלתי יאמן של 2800 (!!!!) חשיפות בחודש.אני חוזר,2800 חשיפות בחודש אחד.כל זה בחודש אחד בתחום המנעולנות בבאר שבע וערים כמו אופקים נתיבות ושדרות.אתם בטח תוהים לעצמכם שקרוב לוודאי צברתי מדי חודש כמות של מינימום 500 לקוחות בהתאם לנתון הנ"ל....אז תקבלו את התשובה הבאה:אולי בחודש הכי טוב ,וגם זה אולי...הגעתי ל30 עבודות במקסימום !!!...
התקשרתי אליהם כדי לבדוק מה קורה פה וקיבלתי את התשובה הבאה:"אנחנו בבזק מתחייבים לחשוף אותך,לא מתחייבים לך לכמות פניות".שאלתי אותם:"האם כל חשיפה בוצעה ע"י אדם כזה או אחר שחיפש מנעולן?"...והם אמרו:"כן!"..שאלתי אותם:"מבחינה סטטיסטית,נניח ו2800 איש חיפשו מנעולן בכל אזור הדרום במהלך אותו חודש ואני עליתי בשלישייה הראשונה,מה גרם ל2750 לא להתקשר אלי?,הרי כל המודעות הם אותו הדבר,רק שם בית העסק והטלפון שלו" .והם ענו שאין להם מושג.
ערכתי ניסוי קטן כדי לראות עד כמה אפקטיבי הפרסום שלהם.התקשרתי לבזק מכירות והצגתי עצמי כקבלן שיפוצים,מכיוון ששיפוצים זהו תחום נורא רחב,ביקשתי שישלחו אלי למייל פירוט של כמות חיפושים חודשים עבור מגוון תחומים שקשורים לתחום השיפוצים ,כגול:עבודות גבס,שליכט צבעוני,קבלן צבע וכו'.כמו כן,ביקשתי שילחו לי סטטיסטיקה למשך 3 חודשים כדי לנסות ולראות יציבות מסויימת עבור כל תחום לפי רמת הביקוש.
מתוך הרשימה אני רואה סיווג של "קבלן צבע" מקבל את כמות החשיפות הארצית הכי נמוך.החלטתי לרכוש מודעה בערים :אופקים,נתיבות ועומר תחת אותו סיווג.
והרי זה פלא,בחשבונית עבור אותו חודש קיבלתי כמות חשיפות של 400.
פתאום קבלן צבע הפך למקצוע פופלארי ומשתלם.400 איש שונים חיפשו קבלן צבע באותו חודש. ולחברת בזק?....אין תשובה...אין להם איך להגיב על זה.
לאחר שהצטבר לי חוב של 14.000 ש"ח פניתי לפניות הציבור והסברתי להם איך הם פשוט גונבים כסף וכל זה מתחת לאפינו.אמרתי להם שכמות החשיפות אינה אמיתית,מספיק שבעל מקצוע יגרום לבעלי מקצוע אחרים להיחשף וכל פעם יכנס ויצא מחדש-הבעלי מקצוע ישנו,לכן בארה"ב יש דבר כזה שנקרא מזהה IP,ולכם אין אותו כניראה.
בקיצור הוכחתי להם שכל הפרסום שלהם זה בלוף אחד גדול.מבלי להתאמץ בכלל,הם שלחו לי מכתב משפטי שאני אמור לחתום עליו ובו כתוב שאסור לי לחשוף את אותו המכתב לתקשורת ולעיתונות,ובו הם מוותרים על כל החוב ובנוסף אסור לי להתקרב לשירות שלהם למשך שנתיים.עכשיו,נניח ואני טועה וכל מה שכתבתי עד עכשיו זה שטויות במיץ עגבניות.בוא תגידו לי אתם,מתי לאחרונה שמעתם שחברה כזו אחרת (במיוחד חברות גדולות כמו בזק),וויתרו ככה על סכום כזה גדול? אם הם הגיעו למסקנה הזאת מבלי בכלל לערב עורך דין או אפילו להגיע לאיזה הסדר פשרה,אז כניראה שיש אמת בדברי.
כיום B144 פועלת בשיתוף עם אתר "יד 2",שגם לאתר הזה יש אינדקס בעלי מקצוע.היום כשאתה רוצה לרכוש מודעה בבזק הם אומרים לך שגם ביד 2 המודעה שלי תיחשף.בדיקה פשוטה לפי כמה מבלי המקצוע המופיעים ב"בזק" מראה שאתר "יד 2" מצליח לחשוף כמות אסטרונומית של חשיפות וכך לעשוק את אותם בעלי מקצוע,גם אם הם לא באמת נחשפו.
תלונה זו היא תלונה חסרת תקדים,במידה ובזק ימצאו אשמים,הם יכולים בקלות להיתבע ע"י תביעה יצוגית מכל אותם בעלי מקצוע בכל הארץ לכל אותם תחומים.לא קשה להוכיח את הרמאות הזאת.אני בלי אמצעיים הצלחתי וגם קיבלתי.
אני מבקש שתעשו עם זה משהו,ושבעלי המקצוע יקבלו את כספם חזרה רטרואקטיבי ופיצוי עבור כל אותם שנים של רמאות
כספי סוג הנזק :
תביעה יצוגית חסרת תקדים בגובה של מיליוני שקלים פתרון נדרש :

בזק שירות לקוחות

, תגובה:
danni שם ותפקיד:
טופל תגובה:
טופל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה