פרטי התלונה

תלונות חברת החשמל

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה חברת החשמלשעות פתיחה חברת החשמל גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חוב לחברת חשמל < נושא התלונה:
פרוט חן שם/כינוי:
‏יום שלישי ‏29 ‏אוגוסט ‏2006 תאריך האירוע:
אזור השרון אזור:
תיאור הבעיה:
שלום רב,
גרתי בשכירות ברחוב רביבים בהרצליה, לפני מס' ימים ביקש ממני בעל הדירה הקודם להעביר את קריאות החשמל ע"ש השוכר החדש. כאשר ניסה לעשות כן טלפונית נאמר לו שיש לי (הדייר האחרון) חוב מעל ל-8000 ש"ח. הבהרתי לו שזו לחלוטין טעות כיוון שהסכום היחידי שיש עליי לשלם הוא החשבון האחרון בסך 760 ש"ח, הוא ביקש ממני לסור לחברת חשמל ברעננה. הגעתי לשם והתברר לי שחברת חשמל "הלבישה" עליי חוב ששייך למישהו אחר (במקרה זה אבא שלי) בדירה/עסק בפתח תקווה. אני מעולם לא גרתי ולא היה לי עסק בפתח תקווה ועל כך הדבר נראה לי מוזר לחלוטין.
רציתי לדעת איך חברת חשמל מעבירה חובות של אנשים לאנשים אחרים רק בגלל שם משפחה זהה????
חברת חשמל לא בדקה מי בעל החוב, למי הגיעה הדרישה לחוב, דבר שלא מקובל ולא יעלה על הדעת.
יש לציין כי מעולם לא איחרתי בתשלומים וכאשר הגיע אליי בעל הדירה עם מידע זה הרגשתי מאד לא נעים שכן הוא רמז על כך שאני לא בסדר שאני גר בדירה שנה שלמה ומעולם לא שילמתי את תשלומי החשמל. נגרמה לי עוגמת נפש ומצב לא נעים לפני בעל הדירה.
עוגמת נפש ועלבון גם יחד סוג הנזק :
אני משאיר את יצירת הפתרון לחברת חשמל לפני פנייתי ל פתרון נדרש :

חברת החשמל שירות לקוחות

, תגובה:
שמואל שץ ממונה על תלונ שם ותפקיד:
תלונתך הועברה לטיפול מחוז דרום של חברת החשמל, תוצאות הבדיקה יועברו ישירות אליך עם העתק לנציב תלונות הציבור אשר תקיים בקרה אחר האמור בתשובה. תגובה:
תלונתך הועברה לטיפול מחוז דרום של חברת החשמל, תוצאות הבדיקה יועברו ישירות אליך עם העתק לנציב תלונות הציבור אשר תקיים בקרה אחר האמור בתשובה. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה