פרטי התלונה

תלונות חברת החשמל

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה חברת החשמלשעות פתיחה חברת החשמל גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
איומים ובריונות - חברת החשמל תובעת תשלום שלא מגיע לה נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
מחוז דן כתובת:
מחוז דן סניף חברה:
תיאור הבעיה:
במהלך שיפוץ דירה פרטית קדח הקבלן ברצפה ופגע בקו מתח של חברת החשמל שמוקם בתוך הרצפה של הדירה הפרטית, ללא ידיעתנו, בעלי הדירה.
למותר לציין שהשיפוץ נעשה עם היתר בניה ואישור מהעיריה, שגם בה, כפי הנראה לא היה כל תיעוד לעובדה שקו מתח של חברת החשמל עובר בתוך הדירה.
עכשיו חברת החשמל תובעת מאיתנו תשלום בסך למעלה מ-2500 שקל תמורת תיקון קו ההזנה. אנחנו טוענים שהנזק לא התרחש באשמתנו וכי לא היתה לנו כל דרך לדעת שיש שם קו של חברת החשמל. חברת החשמל התרשלה בכך שלא מסרה מידע על כך לעיריה ולא סימנה את קיומו של הקו במקום בשום דרך. רק בנס נמנע נזק בנפש לקבלן שקדח שם והמקדח שלו הותך בידיו.
ענינו בנימוס לשלושת מכתבי חברת החשמל שנשלחו אלינו אולם הם פשוט לא מתייחסים למכתבינו - כאילו לא אמרנו כלום. הם פשוט מגבירים את הווליום של האיומים ומאיימים שיתבעו אותנו בבית משפט וכל זה מבלי לנהל איתנו אפילו פעם אחת שיחה של בן אנוש לבן אנוש: לברר, להסביר, לשאול, להתדיין. חברת החשמל מתנהגת כבריון מצוי!!!! "לנו יש מחל'קה משפטית ואתם סתם אזרחים פשוטים אז תשלמו".
אנחנו לא פראיירים. ואנחנו לא משלמים אגורה בלי התייחסות של חברת חשמל.
אגב, על כל המכתבים שלהם מודפס בדואר רשום אבל אף מכתב לא נשלח באמת בדואר רשום. אז כמו שהם מתעלמים מהפקסים שלנו - אנחנו יכולים להתעלם מהמכתבים הלא רשומים שלהם. נכון?
הפחדה, איומים, עלבון, עגמת נפש סוג הנזק :
ביטול תביעת חברת החשמל או לפחות יצירת קשר אנושי למציאת פתרון. פתרון נדרש :

חברת החשמל שירות לקוחות

, תגובה:
שמואל שץ ממונה על תלונ שם ותפקיד:
תלונתך הועברה לטיפול מחוז דן של חברת החשמל, תוצאות הבדיקה יועברו ישירות אליך עם העתק לנציב תלונות הציבור אשר תקיים בקרה אחר האמור בתשובה. תגובה:
תלונתך הועברה לטיפול מחוז דן של חברת החשמל, תוצאות הבדיקה יועברו ישירות אליך עם העתק לנציב תלונות הציבור אשר תקיים בקרה אחר האמור בתשובה. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה