פרטי התלונה

תלונות מלונות פתאל

תלונות בתי מלון

תלונות בתי מלון וצימרים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חוויה לא נעימה ומזעזעת נושא התלונה:
‏יום שלישי ‏18 ‏יולי ‏2017 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
השבוע הזמנתי לי ולגיסתי שרציתי להפתיע כמתנה בילוי בספא המלון הרודס תל אביב. והגענו למקום שרחוק מאוד מלהיקרא ספא .מרגע הכניסה ועד היציאה מזעזעעע.
אמנם נאמר שהספא לא קשור למלון סוג של מפעיל חיצוני ובנוסף שהמקום בשיפוץ ,אבל לא תיארנו לעצמנו כזה גועל ,ואיך בכלל מפעילים מקום במצב כזה ,ניקיון מתחת לכל ביקורת,ללא לוקרים,פינת קפה עלובה,פועלים נכנסים ויוצאים בתוך הספא,אין איפה לנוח אחרי הספא,המקלחות מזעזעותתת ולהחנק אין אוויר,העיסוי התבצע בחדר ללא נרות או ריחות שהולמים ספא והמוסיקה ברקע במהלך העיסוי היה השיא ! מוסיקה רועשת מתאימה לפאב ולא לספא.
בקיצור מזעזע התבזתי כהוגן ומבזה את הרודס כרשת בתי מלון מכובדת ,עד לרגע שנכנסתי למלון כולל השהייה בלובי יחס של העובדים ,פשוט מבזה אמנם הגענו לספא אבל קודם כל ל"הרודס" ממש פרסום שלילי!! יכול מאוד להיות שאם הייתי נהנת מנשבות בספר בלובי אולי הייתי חוזרת האורות המלון לסופש או בכלל,

והאמת שאם הייתי קורא חוו"ד בטוח שלא הייתי מזמינה ,כולן אבל כולן ללא יוצא מהכלל שליליות,והמקום לפי החו"ד בשיפוץ למעלה מחצי שנה - הזוי ,איך אתם ממשיכים לתת להם "גג" תחת הרודס "היוקרתי"?
אני מאוכזבת מהרודס יותר מהספא,לא הולם את רשת פתאל !

בתודה,עזריאל אילנה
עלבון סוג הנזק :

מלונות פתאל שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה