פרטי התלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
בגלל חוב של 1500 שקל הוציאו אותי מהחברה ומכריחים אותי לצאת מהחברה ולשלם 10,000 שקל!! נושא התלונה:
אזור השרון אזור:
דרך יצחק רבין 33, גבעתיים כתובת:
תיאור הבעיה:
שלום..לפני כשנה ו8 לערך שידרגתי את המכשיר גלקסי 1 שהיה ברשותי לגלקסי 2 בעמדת מכירה בקניון "שבעת הכוכבים" בהרצליה ושנייה לפני סיום העסקה נזכרה הנציגה לציין שבכדי לבצע את העסקה הנ"ל יצטרכו לשנות לי את המספר..זה נורא ביאס אותי אבל כבר רציתי כל כך את המכשיר החדש שהסכמתי. כמה שעות לאחר מכן התחילו להתקשר אליי כל מיני אנשים וביקשו לדבר עם איזו שהיא אישה שלדבריהם זה המספר שלה ושדיברו איתה יום קודם לכן/מספר שעות קודם לכן למספר הזה..התקשרתי לחברה להבין את פשר העניין ונאמר לי שמדובר בטעות והמספר הזה לא שייך לאישה הזאת כבר הרבה זמן ושאני לא אייחס לזה חשיבות וכך באמת עשיתי..המשיכו להגיע טלפונים והמשכתי וחזרתי לומר שזה טעות,בהמשך גם התקשרה אליי אותה אישה שטענה באמת שזה המספר שלה ואמרה לי שהיא קיבלה פתאום הודעה שמניידים אותה לחברה אחרת לפי בקשתה רק שהיא לא ביקשה..
העניין התחיל כבר להיות ממש מוזר אך בחברה המשיכו לומר לי לא להתייחס אלייה יותר..לאט לאט גם המספרים אלייה הלכו ופחתו וחשבתי שהעניין מאחוריי.
כמה חודשים לאחר מכן..לפני כשנה וחודשיים לערך חזרו לי 3 חשבוניות בסך כולל של כ1500 שקל,ניתקו לי את השיחות יוצאות וניסיתי ל"השיג" את הסכום הנ"ל כדי לשלם לחברה ולחזור למסלול רגיל אצלהם אבל כנראה שהייתי אופטימית מדיי כי בתאריך ה-21.10.12 קיבלתי הודעה מפלאפון וזה היה התוכן שלה:"לקוח יקר,אנו מודים על בחירתך בסלקום,ניוד מספרך נקבע לשעה 19:12..לא ייחסתי לזה יותר מדיי חשיבות והייתי בטוחה שזה סתם טעות עד שאנשים התחילו פתאום להתקשר לאחותי ולהגיד לה שהם מתקשרים אליי ועונה להם מישהי אחרת שאומרת שמדובר בטעות.
החלטתי לנסות להבין את העניין,לקחתי ממישהו שיחה והתקשרתי למספר שהיה כמה דקות קודם לכן שלי..דיברתי עם אותה אישה שהמספר היה שלה קודם לכן והיא הסבירה לי שלמרות התקרית עם המספר שלה היא החליטה לוותר ולא לעשות כלום בעניין כי לא היה לה כוח לכל אותה פרוצדורה,עד ש..היא קיבלה מכתבים והתראות לפני עו"ד מהחברה על חוב ששייך לה בסך של כ1500 שקל (החוב שלי..אני לא קיבלתי שום שיחה או מכתב בעניין) היא הלכה למנהל באחד הסניפים,רבה איתו והסבירה לו את כל הסיפור הנ"ל,הוא החזיר לה את המספר והתנצל בפנייה..כשהיא שאלה מה יהיה איתי עם המספר נאמר לה שזה לא כבר לא עניינה ושהם ידברו איתי,השיחה מעולם לא הגיעה.
הלכתי לחברה ברעננה בכדי לדבר עם המנהל ולהבין מה עושים מפה הלאה ונאמר לי שהתיק עבר לעו"ד ואין לי אישור לדבר עם המנהל או להיכנס למקום.
התקשרתי לעו"ד בכדי להגיע להסדר כלשהו ונאמר לי שהסכום לא עומד יותר על 1500 שקל שזה סכום החשבוניות אלא על 10,000 שקל וזה כי אני צריכה לשלם את כל הציוד קצה ושהם הוציאו אותי מהחברה,אני בחורה בת 23 ואין לי את הסכום הנ"ל ואני לא חושבת שזה חוקי ונכון לעשות,במיוחד לא אחרי כל הבלאגן הזה ולאחר שבגלל חוסר מקצועיות שלהם אני נותרתי בלי מספר ועם חוב כזה גדול במקום ה1500 שקל שאני חייבת ורוצה לשלם להם.
המזכירת עו"ד מתקשרת איתי אחת לחודש-חודשיים ואומרת לי שאני צריכה לשלם ושאין דרך אחרת ולא מנסה לעזור מעבר,אני הייתי מתקשרת אלייה הרבה אך חצי מהפעמים היה נאמר לי שהיא בחופש,יצאה מוקדם מהעבודה וכו'..והתקשורת איתה נורא לקוייה.
כרגע הסיפור עומד כבר כמה חודשים בלי שום תקשורת מהחברה עצמה או מהעו"ד..מה שברור שזה רק "השקט שלפני הסערה"
אני ממש ממש מבקשת שתעשו משהו כדי לעזור לי לצאת מהמצב הזה( כמובן לשלם להם מה שמגיע להם על החשבוניות..) אבל לא יותר מזה..מצטערת על כל ה"חפירה" אבל הייתי חייבת שתבינו בדיוק את פני הדברים..תודה מראש נטלי.
ונזק כספי סוג הנזק :

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה