פרטי התלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
רמאות נושא התלונה:
אזור חיפה אזור:
דרך יצחק רבין 33, גבעתיים כתובת:
תיאור הבעיה:
שלום רב, שמי יצחק *****ואני מחזיק ברשותי מספר קווים של חברת פלאפון כבר שנים רבות. אני לקוח טוב שלכם, נאמן ומשלם תמיד זמן. המנוי הראשי שלי הוא *******. ב 1.7.13 הייתי במרכז שירות והנציג מאיר הציע לי לקבל אייפון 5 במקום האייפון 4s שהיה לי, ללא כל עלות נוספת. הנציג נראה לי הוגן ומה שהסביר נשמע מצוין אז הסכמתי. היום הייתי במרכז השירות בקניון חיפה לפני כשבועיים שם הנציגה אמרה לי כי אני משלם 276 ₪ עבור מכשירים. דחיתי בתוקף את הטענות הללו והוסבר לה כי ברגע שהוצע לי האייפון 5 לא דובר כלום על תשלום עבורו אלא נאמר במפורש שאני מקבל אותו מתנה!! אחרת למה הייתי צריך לשדרג? היה לי אייפון 4s והוא היה מצוין עבורי. אני אדם בן 63, בקושי מצליח לסגור את החודש, בקושי מחשב יש לי בבית איזה סיבה אני צריך שיהיו לי כ"כ הרבה טלפונים משוכללים?!
היום, 7.1.14 שוחחה נציגה מאצלכם עם ביתי מיטל ,שאישרתי לה לטפל בכל העניינים שלי ,לאחר שנשלח מכתב לאמון הציבור והיא אמרה לה כי באותו היום, 1.7.13 קניתי מכשיר נוסף מדגם סמסונג שעלותו 24 ₪. פשוט גנבה מה שהנציג עשה לי שם, מדוע אני צריך גם אייפון 5, גם אייפון 4 וגם עוד מכשיר סמסונג פשוט?!!! היכן ההיגיון הבריא שלכם, עשו עליי פשוט קומבינה רצינית!
איני מקבל את התשובות שלכם, כל פעם מחדש אתם אומרים לי ולבת שלי שאתם לא הייתם נוכחים במעמד החוזה והכל הוסבר ושאני חתום ויש פה גם אחריות שלי, אז אני אומר לכם עד מתי, עד מתי תוכלו להמשיך עם השקרים שלכם, עם הרמאות שלכם ועם הגנבה שלכם מחשבון הבנק שלי.
יצחק
כספי סוג הנזק :
זיכוי מלא עבור שני המכשירים! פתרון נדרש :

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה