פרטי התלונה

תלונות לוד

תלונות עיריות

תלונות עיריות ומועצות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
הנדון: חוסר יחס מצד עיריית לוד וחברת ניהול ונקיון "אורית אור". נושא התלונה:
אזור השפלה אזור:
תיאור הבעיה:
הנדון: חוסר יחס מצד עיריית לוד וחברת ניהול ונקיון "אורית אור".

שמי סרגיי חרמוב רכשתי דירה ברחוב אהרון לובלין 8ד גני אביב, לוד לפני כ4 שנים. במהלך תקופה זו אני עד למחדלים וזלזול מצד עיריית לוד וחברת ניהול וניקיון "אורית אור". הנני כותב מכתב זה כי ייאוש מחוסר יחס מצד חברה ועירייה הנ"ל גבר עלי. במהלך 4 שנים אחרונות שלחתי עשרות מכתבים וביצעתי עשרות שיחות טלפון, שום דבר לא גרר התייחסות כלשהי.
מהות פניותיי הינה אחת ופשוטה. צמוד לבניין ישנו שדה, בין החניה לבין השדה מפריד מעקה על המעקה ישנה גדר, שהיא בעצם איננה לסירוגין. השלבים החסרים גורמים אי נוחות רבה בעיניי ובעיניי שכניי. כל סוף שבוע עד שעות הבוקר יושבים נערים, שותים אלכוהול, מרעישים וזורקים שקיות , גרעינים, בקבוקים ריקים וכו' לאותו שדה. כל לילה כזה אני פונה למשטרה וזה עוזר לפרק זמן של כחצי שעה. השדה הפך למזבלה.
אנחנו נכנסים לתקופה מאוד חמה ואנו ממש חוששים מהתפתחות מחלות ונגיפים. ישנם המון ילדים בשכונה, וכמובן בהיותם ילדים לא חושבים על ההשלכות האפשריות, נכנסים ללא שום בעיה לשדה המזבלה. ולא נשכח את הסיכון לשרפה
בנוסף לפני כשלוש שנים פרצו לרכבי בחניה של הבית, ניידת משטרה הגיע תוך דקות למקום הפורצים עדיין התעסקו ברכב, אבל כל האופרטיביות של משטרת ישראל לא עזרה מכיוון שהפורצים קפצו להם לשדה החשוך ללא שום בעיה ונעלמו, אם הגדר הייתה קיימת שלמה, הייתה מהווה מחסום כלשהו ואולי הפורצים היו נתפסים.כתוצאה כל המאמצים של המשטרה לא עזרו.
כנראה עיריית לוד וחברת ניהול וניקיון "אורית אור" לא מסוגלים לפתור את דילמת ה"לקיחת אחריות", כל אחד מהגופים הנ"ל זורק את האחריות על השני.
מהות פניותיי היא בעצם דרישה להוסיף את השלבים החסרים בגדר, למניעת תופעות הנ"ל להבא, וכמובן לנקות את השטח.


תודה מראש,
סרגיי חרמוב
אהרון לובלין 8ד
גני אביב, לוד
טלפון:054-4413821
דרישה להוסיף את השלבים החסרים בגדר, למניעת תופעות הנ"ל להבא, וכמובן לנקות את השטח פתרון נדרש :

לוד שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה