פרטי התלונה

תלונות Samgal

תלונות עוד במוצרי חשמל

תלונות מוצרי חשמל וצילום

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שירות גרוע לאחר אספקת מוצר לקוי נושא התלונה:
בר מירי שם/כינוי:
‏יום שלישי ‏10 ‏יוני ‏2014 תאריך האירוע:
אזור חיפה אזור:
שד' ההסתדרות 80 חיפה כתובת:
חיפה סניף חברה:
תיאור הבעיה:
אני דיירת של פרוייקט בניה חדש בחיפה. הזמנתי מטבח מסמגל, חברה ששמה הולך לפניה כמובילה בתחום המטבחים (ואחת מספקי המטבחים שנבחרו ע"י הקבלן). ישבתי מול מעצבת ותיכננתי מטבח עם לונג משלייפלק. אותה מעצבת הציעה שאזמין זכוכית מכסה ללונג כדי שלא יפגע והציעה שאזמין אותו מהספק שלהם. שילמתי סכום עצום של 1500 ש"ח שמן הסתם גבוה פי 5 ממחיר השוק והאמנתי שאקבל בתמורה מוצר ושירות טוב. ברגע ששמתי את הזכוכית על הלונג (בערך כחודשיים לאחר תאריך האספקה היות ועבודות הבניה בדירה עדיין המשיכו והמטבח היה מכוסה) ראיתי שהיא ארוכה מדי ולא משוייפת בקצוות. ממש נחתכתי מהם!!
פתחתי קריאת שירות, בא מרכיב שמדד והסכים איתי שהזכוכית ארוכה מדי ב- 11 מ"מ (מה שהיה מוזר לאור העובדה שהזמנתי אותה *בדיוק* בגודל של הלונג שסמגל עצמם ייצרו) והוא אמר לי "אני לא מאמין שיתקנו לך אבל תנסי". נציגת השירות איתה דיברתי אכן אמרה לי ש"אין מה לעשות וזה האורך" אבל שלחה לי מרכיב עם נייר זכוכית לשיוף הקצוות. המרכיב שייף את הקצוות ותוך כדי זה שייף לי את קצה הלונג! הכיף לא נגמר - עכשיו אני מחכה כבר יותר מחודש לצבע הסגול הספציפי שיגיע... כשהתקשרתי לנציגת שירות כדי להתלונן על עוגמת הנפש מכל התהליך קיבלתי סט של תשובות לקוניות של "אני לא נכנסת לעניין המחיר, יכולת להזמין במקום אחר. אני לא נכנסת לעניין הגודל, יכולת להגיד שאת לא מקבלת את הזכוכית אבל אם לא אז זו נחשבת הסכמה. אני לא נכנסת לעניין העובי, יכולת להגדיר בדיוק מה העובי שלו ציפית כי לא הגדרת את זה בשום מקום". זאת התשובה שאני מקבלת מנציגת שירות שאמורה לעזור לי ולייצג בעלי מקצוע.
בושה וחרפה!!
מסתבר שזגג פרטי כנראה יודע לעבוד יותר טוב מסמגל הגדולה ויכול לספק זכוכית בגודל הנכון (בלי לייצר את הלונג), בעובי הנכון (בלי לקבל הדרכה אישית) ובשיוף הנכון (בלי תיקוני נייר זכוכית).
כספי סוג הנזק :
פיצוי כספי והחלפת הזכוכית פתרון נדרש :

Samgal שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה