פרטי התלונה

תלונות מטרודן באר שבע

תלונות אוטובוסים

תלונות תחבורה ותעופה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
נסיעה עם תעודת שוטר זמנית נושא התלונה:
אזור הדרום אזור:
תיאור הבעיה:
אני שוטרת בשירות קבע במשטרת ישראל. בעקבות גניבת תעודת השוטר שלי הונפקה לי תעודת שוטר זמנית בה אני מתניידת בכל כלי תחבורה ציבורית (רכבת ישראל, אגד תעבודה וכד').באחת הבקרים השגרתיים עליתי על קו 13 ברח' וילנסקי 13 שבבאר שבע (הקו בו אני עולה לעבודתי באופן קבוע) ונהג האוטובוס טען כי התעודה שלי אינה תופסת ועליי לרדת בתחנה הבאה .אמרתי כי כל בוקר אני עולה עם תעודה זמנית זו כבר כמעט חודש וחצי ולא רק בקו הזה אלא בכל הקווים. הנהג לא הסכים לשמוע עצר את האוטובוס ולא הסכים לנסוע. לא היה עליי כסף מזומן על מנת לשלם על נסיעתי, כמו כן דרשתי מהנהג שיתקשר למפקח על מנת לברר את העניין.עקשנות שלי נבע מיחסו המזלזל והלא לויאלי של הנהג. הנהג חייג למפקח ובמילים :"יש פה מישהי שהיא חושבת שהיא חכמה....".האנשים באוטובוס התחיל להתלהם אך בכל זאת נהג האוטובוס סירב לנסוע. התלהמותם הופנתה כלפיי למרות שזה הנהג שסירב לספק להם את השירות עבורו הם שילמו. לבסוף אחרי וויכוח קל עם הנוסעים וההשפלות שספגתי בגלל נהג האוטובוס ירדתי מהקו כי לא רציתי לעכב את הנוסעים. לנהג אוטובוס זה ממש לא הפריע כי אינו ממלא את תפקידו כראוי לא מספק שירות לאלה ששילמו עבור הנסיעה. פניתי אל מפקדיי ואל אגף משאבי אנוש על מנת לברר בוודאות האם התעודה שהינה זמנית אינה כבילה לנסיעות באוטובוס ונענתי פה אחד שהטעות הייתה של הנהג. כן, עובדה הרי אף אחד מנהגי אוטובוס אחרים לא התנהג כך לפני. אי לכך ובהתאם לזאת אבקש לקבל את התלונה הזו ולהביא לידיעת הנהג כי התנהגותו הייתה לא מקצועית, בזויה ואף משפילה כלפיי. פרטי הנהג יוסף מואטי ,מספר הנהג 2599362235
עלבון סוג הנזק :

מטרודן באר שבע שירות לקוחות

, תגובה:
אורה סדן מנהלת שרות ובקרה שם ותפקיד:
שלום רב,
עפ"י הסכם של מטרודן עם משרד הביטחון עלינו לכבד תעודת שוטרים אשר הינה מקורית של המשטרה עם לוגו של משטרת ישראל ובכך מקנה לשוטרת נסיעה חופשית בתחבורה הציבורית.
אציין, הנוסעת חוה המציגה עצמה פעם כחוה ישראלי ובפניה אלינו דרך הפקס כחוה פיבקוב מציגה לנהגים תעודה זמנית הכתובה ידנית במכתב עם לוגו של חברת אגד, תעודה זמנית זו אנו לא לא יכולים לקבל ולא תואם להנחיות המפורשות שקיבלנו ממשרד הביטחון.
תגובה:
תשובה זו ניתנה לפונה ישירות ואף הצענו לה שניפנה בשמה לאחראים במשטרה ונבדוק מדוע אין בידה תעודה קבועה תקינה. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה