פרטי התלונה

תלונות קרית אתא

תלונות עיריות

תלונות עיריות ומועצות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
גביית דוח חניה נושא התלונה:
אטיאס אורית שם/כינוי:
‏יום שני ‏04 ‏מאי ‏2009 תאריך האירוע:
אזור חיפה אזור:
תיאור הבעיה:
שמי אורית, בעברי תושבת קרית אתא וכיום תושבת חיפה. אתמול קיבלתי מכתב מחברת "שוהר" המציין כי עלי להסדיר במיידי חוב של 419 שח שמורכב מ- 70 שח דוח חניה שתפח ל252 ועוד 167 שח פעולות גביה.
מיותר לציין שמעודי לא קיבלתי כל חיוב על דוח חניה מחודש פברואר שנת 2000, וזו הפעם הראשונה שאני שומעת על קיומו ובהחלט אין ביכולתי לאמת משהו שלכאורה התרחש לפני יותר מ-9 שנים. בשיחתי עם נציגת המחלקה המשפטית בחברת שוהר בתאריך ה- 4/5 בשעה 11:00 זכיתי ליחס משפיל מאיים ומזלזל , הנציגה ניתקה לי את השיחה וכשהתקשרתי בשנית ניתקה שוב וזאת מכיוון שדרשתי לשאול לשמה המלא של "כרמית מנהלת המחלקה המשפטית". מעבר לאיומים בכתב ובע"פ על עיקולים אין באפשרותי לפנות לכל גורם שהוא ע"מ לנסות לבבר את הפרטים.
משפחתי גרה בקרית אתא ואני הייתי רשומה תחת כתובת הורי במשרד הפנים עד לחודש ינואר השנה. לא הורי ולא אני קיבלנו כל התראה מהעריה בנוגע לחוב במשך 9 שנים. ממה שאני מבינה תוקף הדוחות הינו 3 שנים ועל העיריה להוכיח כי הועברו הודעות לנקנס וכי הוא קיבלן.(דבר שלא קרה בפועל)
לא יתכן כי העיריה משתמשת בכלב שמירה איימתי שכזה ושהנ"ל נזכר באיחור של 9 שנים לגבות חוב שהתיישן מזמן. בושה וחרפה לערית ק.אתא שבוחרת להשתמש בגוף נלוז שכזה להוות זרוע ביצועית שלה.
לפני שאני פונה לערכאות משפטיות כנגד ערית קרית אתא אשמח לתגובתכם המהירה.
כספי סוג הנזק :
מחיקת החוב או הסדרתו מול חברת שוהר פתרון נדרש :

קרית אתא שירות לקוחות

, תגובה:
יהודית מלכא-סמנכ"לית שם ותפקיד:
הפנייה הועברה לטיפולה של מנהלת אגף תפעול,הגב' שוש ארכא. תגובה:
ראה התיחסות למעלה פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה