פרטי התלונה

תלונות MDK תל-אביב

תלונות עוד בצילום

תלונות מוצרי חשמל וצילום

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
הטעיה מכוונת.הצגת מידע שיקרי. נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
בן יהודה 4 תל אביב כתובת:
תל אביב סניף חברה:
תיאור הבעיה:
בתאריך 12-06-2011 נכנסתי לאתר החנות באינטרנט מאחר "וידיעתי במצלמות ווידאו לוקה בחסר"ניגשנו רעייתי ואני לחנות בבן יהודה 4 תל אביב לציין דבר חשוב !!!! א) אין לי ידע במצלמות ב) אנחנו לפני ביקור מולדת במונגוליה רעייתי ילידת המקום ולי זו הפעם הראשונה!!!.נשאלתי ע"י המוכר מה אנחנו מחפשים במצלמה? השבנו א) ראות חלקה בחיבור ל-- L.C.D אינטש 42 ומעלה ב) לקרב עצמים ממרחק ג) הוראות הפעלה בעברית . קיבלנו יעוץ מאיש מקצועי לכן האמנו לכל מילה שהמליץ למצלמה פנסוניק 85H ויתרנו על הוראות הפעלה בעברית לטובת זום 78 + HDD(ראות יותר טובה מ-HD) בימים אלו לאחר "מעבר דירה "חיברנו מצלמה למסך הזמנו טכנאי לבדוק מכיוון ראינו גרוע . חוות הדעת שקיבלנו הותירה אותנו בשוק (HDD הוא זיכרון מובנה במצלמת הווידאו הוא לא HD ושהמצלמה פשוטה באיכות ירודה ) לציין יום לאחר הקניה ידענו שיש הוראות הפעלה ניירת בתוך האריזה לא בדקנו אלה בבית התקשרנו אליהם הודענו שההוראות של מצלמת ווידאו מסוג אחר הם שלחו בפקס שוב הוראות הפעלה לא נכונות התקשרתי שוב והאיש מאחורי הטלפון נשמע כבר לא נחמד הוא ענה (ציטוט ) "אדוני אלו הוראות הכי קרובות לסוג המצלמה שלך ...(ניתוק שיחה מיוזמתו ללא שלום )השפילו אותנו , שיקרו לנו, ניצלו את האמון שנתנו בחברה ,גנבו את כספנו.יכולנו לקנות מצלמה זהה בחצי מחיר ששילמנו .
(אני לא רוצה להגיע פיזית לחנות מכיוון שזה יכול להגיע למצב לא טוב)
עוגמת נפש סוג הנזק :

MDK תל-אביב שירות לקוחות

, תגובה:
רסל-מנהלת שירות לקוחות שם ותפקיד:
MDK שמה לה כערך עליון שקיפות הגינות ויחס אישי.
כל לקוח עובר תהליך של בירור צרכים.
במקרה זה הלקוח הסביר כי חשוב לו זום גבוה יותר מאשר צילום HD ולכן קיבל המלצה על מצלמה שענתה על מבוקשו.
כמקובל, הלקוח מקבל חוברת הפעלה בעברית, במידה ויש סדרה של מצלמות בעלות תכונות זהות הלקוח מקבל את החוברת תוך המלצה כי במידה ומתעוררות שאלות הוא מוזמן לפנות לנציג.
הטענה כי הלקוח ויתר על חוברת ההפעלה בתמורה לזום גבוה מקורה כנראה באי הבנה.
שביעות הרצון של הלקוחות חשובה לנו ולכן פנינו ללקוח והצענו לו לו לקבל הסבר על תפעול המצלמה ולקבל את הסיוע שיזדקק על מנת להפיק את מלוא ההנאה מהמצלמה שרכש.
תגובה:
בפנייה אישית ללקוח הובהרו העניין.
הוצע לו ליצור קשר על כל שאלה עם מנהל מחלקת הווידאו בטלפון, במייל או להגיע לחנות ולקבל את השירות הטוב ביותר.
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה