פרטי התלונה

תלונות משרד התחבורה

תלונות עוד משרדי ממשלה

תלונות ממשלה ומוסדות ציבור

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה משרד התחבורהשעות פתיחה משרד התחבורה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שינוי של קוונקס בקו מודיעין- תל אביב נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
ברצוני להתלונן על החלטת חברת קונקס לשנות את ;מתווה הקווים כפי שהוא היה בקווי תל אביב מודיעין ולאחדם לכדי קו אחד.
המהלך שבוצע על ידם הוא מהלך פוגעני ומכפיר כלפי ציבור הנוסעים המהווה פגיעה משמעותית בטיב השרות עליו הם מחויבים כבעלי המונופול על קווי האוטובוס בין תל אביב למודיעין.
לא יתכן שנותן שירות כמו חברת אוטובוסים, בעיר ספר כמו מודיעין, בה רוב תושביה עובדים ופועלים מחוץ לעיר, יפעל בצורה מונופוליסטית כלפי נוסעיו וכן בצורה המשרתת את האינטרסים שלהם בלבד תוך פגיעה משמעותית ברמת השירות לנוסעים ועל גבם.
במקום לייעל את הנסיעה, ולהפוך את חיינו לקלים יותר, ע"י הוספת קווים ישירים לעוד תחנות, קיצור זמן הנסיעה, והעלת תדירות הקווים, נוצר מצב אבסורדי בו קו אחד בלבד משרת ציר ארוך ועיקרי.
בכך שאיחדו את קו 100 ו101 עם קו 111, הם יצרו קו ארוך ועמוס הרבה יותר. לא רק שכיום לוקח לקו 111 יותר מחצי שעה רק לצאת מתל אביב, הקווים בו עמוסים יותר, ואנשים נאלצים להאריך את הנסיעה שלהם ולהעביר אותה בעמידה.
אמנם מאז הקמת הרכבת, תודה לאל, יש לתושבי העיר אלטרנטיבה, אך אין זה אומר שהחברה צריכה להתנהג בצורה לא מתחשבת ולא שירותית בעליל. אנחנו רוצים להיות לקוחות של קונקס אבל אבל לא בכל מחיר.
יש להשבת המצב לקדמותו על ידי החזרת קווים 100 ו101, לא ניתן לחברת קונקס להתייעל על גב התושבים של מודיעין!!

עוגמת נפש סוג הנזק :
להחזיר את המצב לקדומותו פתרון נדרש :

משרד התחבורה שירות לקוחות

, תגובה:
שרון דוד - ראש ענף דוב שם ותפקיד:
השינוי שנעשה בקוי האוטובוס מתל אביב למודיעין נעשה על ידי משרד התחבורה בשיתוף מלא עם נציגי עיריית מודיעין. תגובה:
אנו מופתעים מתגובתו השלילית של המלין מאחר והתגובות לשינוי המדובר הם היו חיוביות ביותר. השינוי שנעשה האריך את זמן הנסיעה ב- 7 דקות בלבד (בוצעה בדיקה) כשבמקביל הועלתה תדירות יציאת הקו כך שבמקום כל חצי שעה יצא אוטובוס, כיום יוצא אוטובוס כל רבע שעה.
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה