פרטי התלונה

תלונות טבריה

תלונות עיריות

תלונות עיריות ומועצות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
ניקיון שטח סביב ביתינו נושא התלונה:
קנבסקי ריטה שם/כינוי:
אזור הצפון אזור:
רח' טבור הארץ ת.ד. 508 מיקוד 14105 טבריה כתובת:
טבריה סניף חברה:
תיאור הבעיה:
ב-11.5.10 הגיעו עובדי העיריה לנקות את השכונה ועל הדרך ביקשתי מהקבלן לנקות את העצים מהמדרגות כי הם חוסמים את המעברי להולכי רגל ויכול לגרום לאנשים ליפול. הקבלן דיבר איתי ממש בגסות וכשביקשתי את שמו, הוא סירב להגיד אותו, רשמתי רק את מס' הרישוי של רכבו 2424769.
לפני כ-10 שנים היה גן ילדים או משהו כזה מתחת לביתנו שהרסו אותו ומאז איזור הגן הפך לסוג של מזבלה מתחת לחלון ביתינו וזה גורם באופן קבוע לחולדות ועכברים שבאיזשהו שלב זוחלים גם לדירות של הבניין שלנו וזה הפך כבר לבלתי נסבל.
מחודש מרץ אנו מנסים להסיג יחס מעיריית טבריה ומבקשים שינקו את הזבל ואת המעברים ושבילים שבהם עוברים הולכי רגל, מתקשרים ל-106 ושולחים מכתבים לעירייה, אני מקבלים רק צעקות ויחס גס מאוד. כאשר אנו מתקשרים 106 מהטלפון של ביתינו, הם כבר לא עונים וכשמתקשרים מחסום או מכל טלפון אחר, אז פשוט צורחים עלינו ולא לא מטפלים בבעיה, טוענים שזה לא עניינם, צועקים שאני לא חייבת להתקשר אליהם ואם משהו לא מוצא חן בעיניי שאפנה ישירות לראש העיר. דיברתי עם מס' נציגות ב-106 וכל פעם רשמתי את שמותיהם ותאריך הפניה,ורק כל פעם מחדש נתקלתי בגסויות. לאחר המרדף שלנו אחרי עובדי עירייה כדי שיסיימו את עבודתם בסופו של דבר ב-15.5.10 סוף סוף הגיע אחד מעובדי עיריה כאשר הביאו טרקטור כדי שינקה את העצים והזבל והוא פשוט גרף את כל הזבל יחד עם האדמה ועשה סוג של מדרגות זבל של כמטר גובה ב-2 מקומות ליד הבית וכשביקשנו ליישר את זה כדי שלא יהרג אף אחד בחושך, כמו כן הם שברו לנו 2 ביובים, מאחד תלשו את המכסה עם יציקת בטון עליו ועל הביוב השלישי המכסה נעלם לגמרי והוא נמצא ממש מתחת לביתנו ואני בנוסף לסיכון שנגרם לנו גם נחנקין\ם מהריחות וגזים רעילים שנודפים מהביוב. אמרו לנו שיגיעו מחר ויסדרו וינקו לנו ועד עכשיו אנו שומעים רק "מחר" ושום דבר לא מתבצע.
בעקבות פניות רבות ללא טיפול פיקססנו מס' פעמים בקשות לטיפול וגם שלחנו מכתב דומה למר יוסף אסרם שהוא מנהל המוקד העירוני לתלונות הציבור ואף קיבלתי תשובה ממנו במכתב שבו רשום שבקשתי נתקבלה והועברה לגורמים מתאימים ושוב שום דבר לא קורה ובינתיים זה מקשה על תנאי מחייה שלנו ומסכן את חיי כל דיירי הבניין והשכונה כולה.
אני מבקשת בשם כל השכנים לעזור לנו לטפל בזה, אני כבר ממש מיואשים ולא יודעים לאן לפנות ולמי, כי היחס שאנו מקבלים פשות מזעזע ופוגע. הרי אנו כמו כולם משלמים בחשבון המיסים את מס הביוב, השאלה על מה?? הרי אפילו הביוב הראשי של השכונה שנמצא מתחת לחלונות של ביתינו נסתם באופן קבוע ומתחיל לנזול, כשאנו מזמנים את העיריה אז אנו רק שומעים שזה כל הזמן נסתם והם לא יבואו שוב לנקות אותו, אבל מה הסיבה?? הרי לנו מגיע בדיוק כמו לכל העיר יחס וטיפול ושירות מעיריית טביריה כתושבים וכמשלמי מיסים בעיר.
כמו כן מצורפות יש לי תמונות שצולמו וגם נשלחו למר אסרף והיום צולמו תמונות נוספות, אך לצערי אין לי איך להעביר אותן אליכם כי אין פה כתובת מייל או אופציה לצירוף תמונות.

נא לטיפולכם, בתודה דיירי שיכון דייגים 1121 טבריה

טבריה שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה