פרטי התלונה

תלונות רשת שרתון

תלונות בתי מלון

תלונות בתי מלון וצימרים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שירות גרוע ותחזוקה בלתי נאותה במלון "שרתון מוריה" אילת נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏16 ‏אוקטובר ‏2008 תאריך האירוע:
אזור אילת אזור:
אילת סניף חברה:
תיאור הבעיה:
בחוה"מ סוכות הזמנתי לי ולבני משפחתי 3 חדרים במלון "שרתון מוריה" באילת, זאת בשל ההתרשמות החיובית שקיבלנו מהמלון בחופשות הקודמות שלנו.
לצערי הרב נחלנו רק אכזבה ועגמת נפש מחופשה זו.
עם הגיענו למלון (יום חמישי בשעה 14:00) השתרך תור ארוך מאוד של אנשים שהמתינו בלובי לקבלת החדר. לאחר כשעה (!) של המתנה קיבלנו את החדרים.
אחד החדרים היה חדר מס' 101. החדר הקיצוני ביותר במלון שיועד לזוג + שני ילדים. החדר היה ארוך וצפוף , בקומה ראשונה ועם נוף לחניה .אך גרוע מכל - היה קרוב מאוד למוקד ההתרחשויות בטיילת של אילת.
את הלילה הראשון בילו בתי ובני משפחתה בהאזנה למוסיקה הרועשת שבקעה מאיזור הטיילת ואף הדירה שינה מעיניהם של ילדיה. כיצד מלון שמתפאר ב5 כוכבים מעז לשכן אורחים בחדר שכזה??
בנסיונותינו להחליף את החדר המתנו מעל לשעתיים בחדרו של סגן מנהל הקבלה, כאשר אפילו שתיה לא הוצעה לנו . על אף ההמתנה הארוכה - יצאנו בחוסר שביעות רצון בולט מאחר והוסכם להחליף את החדר רק למחרת. מיותר לציין ששום פיצוי או מחווה לא הוצעה מאף נותן שירות.
ביום השני קיבלנו חדר אחר, אולם כבר בשעות הצהריים, נתגלה כי המזגן מטפטף והמקרר רועש. כשביקשנו פתרון נאמר לנו כי טכנאי יבוא לתקן את המזגן. הטכנאי שהגיע לאחר מס' שעות אמנם תיקן את המזגן - אך לא הצליח להפסיק את הרעש שבקע ממנו.
ביומנו האחרון השתרך גם תור ארוך של אורחים שביקשו לבצע "צ'ק אאוט"...
צר לנו מאוד לגלות כי מלון "שרתון מוריה" אינו דואג לאחזקה נאותה של המבנה (הישן)והמיקום הבעייתי ואינו מחפה על ליקויים כאלה ואחרים בשירות אדיב ומקצועי.
אנו קיבלנו את הרושם כי המלון מתבשם מהמוניטין שהיה לו בעבר - אך לא עושה דבר על מנת להצדיק את חמשת הכוכבים שניתנו לו. בהשוואה עם מלונות אחרים באילת המדורגים גם כ"5 כוכבים" , מלון שרתון מוריה נמצא הרחק מאחור.
לאור הליקויים שתוארו ובעיקר לאור השירות האדיש, לא נשוב יותר למלון זה ואף נמליץ לכל מכרינו שלא לעשות כן.

רשת שרתון שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה