פרטי התלונה

תלונות רשת שרתון

תלונות בתי מלון

תלונות בתי מלון וצימרים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אירוח גרוע בליל הכלולות נושא התלונה:
‏יום שני ‏13 ‏מאי ‏2013 תאריך האירוע:
אזור השרון אזור:
רמת גן כתובת:
תיאור הבעיה:
ב – 13.5.13 התחתנתי בשעה טובה והחלטנו, בעלי ואני, שבליל הכלולות שלנו אנחנו רוצים להתארח במלון המפנק, סיטי טאוור.

שהגענו למלון, ב 4:00 בבוקר, נאמר לנו שאין חנייה לאורחי המלון ושהחניה היא בתשלום. הינו מצפים לשמוע את זה בטלפון שעשינו את ההזמנה ולא ב – 4 בבוקר. נאלצנו לשלם 50 ש"ח.

שהגענו לקבלה, הפקיד היה בשיחה עם אחד מאורחי המלון, שיחה שנמשכה כ – 40 דק!!! עמדנו בחליפת חתן ושמלת כלה בקבלה 40 דקות מבלי לקבל שום יחס!!

לאחר 40 דקות קיבלנו את המפתחות לחדר. החדר היה ממש יפה, פרקנו את כל הדברים במקום ואז גילינו שאי אפשר להשתמש בשירותים. הידית של הניאגרה היתה שבורה והיה רעש נוראי של נזילה. התקשרנו לפקיד והוא הבטיח לחזור אלינו תוך כמה דק עם תשובה, התשובה היתה – עוברים חדר.

עברנו עם כל הדברים לחדר אחר. מהרגע שהגענו ועד שנכנסנו לחדר, זה לקח שעה וחצי!!!

לפני השינה הינו ממש צמאים, חיפשנו את המחירון של המיני בר ולא מצאנו. ידענו שהמחיר יהיה כפול מבחוץ כי זה מיני בר של מלון אבל שאין ברירה אין ברירה....
בבוקר, שבאנו לשלם את החשבון התברר כי חוייבנו על 45 ש"ח למים וקולה!!!

היתי מצפה ממלון שמכבד את עצמו שידאג למים וסלסלה או משהו לזוג שזה עתה התחתן! ואם זו בקשה מוגזמת, אז לפחות להציג את המחירים של הפריטים שבמיני בר.

לדברי הפקיד - "בפעם הבאה תעשו חבילת חתן כלה ואז תקבלו יחס אחר". אני לא יודעת מה הכוונה לפעם הבאה, אני לא מתחתנת לעיתים קרובות....
התקשרנו לבצע הזמנה כמה ימים לפני! אמרנו שזה חתן כלה! אף אחד לא אמר לנו שיש חבילה או משהו של חתן כלה. ואני לא חושבת שבשביל מים צריך לעשות חבילת חתן כלה.

שקלנו לעשות את השבת חתן שלנו במלון, אני כל כך שמחה שחיכינו עד החתונה וראינו את היחס. העדפנו לעשות שבת חתן בבית ולא לעשות אירוע עם יחס שכזה.

היתה לנו חתונה מדהימה ואם יש דבר אחד שאני לא אמליץ עליו מכל האנשים והמקומות שעבדנו איתם, זה המלון סיטי טאוור. המקום היחיד שאכזב אותנו ביום החתונה. חבל.
כספי סוג הנזק :
פיצוי פתרון נדרש :

רשת שרתון שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה