פרטי התלונה

תלונות נהריה

תלונות עיריות

תלונות עיריות ומועצות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
תחנת מעבר ברח' הלוטוס - מחסני העיריה נושא התלונה:
‏יום שישי ‏15 ‏דצמבר ‏2006 תאריך האירוע:
אזור הצפון אזור:
תיאור הבעיה:
אני מתגוררת מזה כ-10 שנים ברח' הלוטוס 46/2 - נהריה, מול מחסני העיריה מרחק של 5 מט' מתחנת המעבר. ברצוני להביע את אכזבתי וחוסר חשיבות מצד העיריה על מגורים לא אנושיים לבני אדם. אני תושבת העיר המשלמת ארנונה סכום די גבוה ולא חיה באיכות חיים הראויה לבני אדם. אני נשואה + 3 ילדים והחיים כאן נעשים בלתי נסבלים מיום ליום.
פירוט חיי שגרה ליד תחנת המעבר החל משעות הערב בסביבות 9 בערב ועד שעות הבוקר אין אפשרות להשאר בבית אלא רק בתריסים מוגפים וסגורים לחלוטין , הן החורף והן בקיץ למרות שקניתי בית פרטי שהמטרה היתה שיפור איכות החיים. במשך כל היום זורקים את כל הזבל של כל העיר נהריה מול ביתי הדבר גורם לריח של צחנה, זבל, מסריח לכל אורך היום כמו כן אנו סובלים במכת עכברים, חולדות , יתושים , עורבים, פניתי לעיריה בענין העכברים למח' תברואה וההסבר שקיבלתי אנו מצטערים אין אפשרות להדברה כי זה שטח פרטי, הרי את כל "המכות" קיבלתי בגלל כל הזבל שנשפך ללא הפסקה מול ביתי. פנינו לכבוד ראש העיר מר ז'י סבג לא אחת וקיבלנו הסבר כי מחפשים שטח או שהיו אמורים להעביר בקיצור סיבות על גבי סיבות ופיתרון אפס.
ברצוני לציין שאחרי המלחמה המצב החריף יותר מאחר שהמכולות ברגע שהמשאית מרוקנת את האשפה נשמע רעש אדיר שאפילו החלונות זזים ומיותר להזכיר איזה רגישות יש למשמע הדבר הזה במיוחד שבני בן ה-6 היה בטיפול לאחר המלחמה שסבל מחרדות ועד היום זה לא מרפה ממנו.
אני מבקשת עם תוכלו לבוא לצפות במשך יום אחד ורק אז לא תאמינו למראה עיניכם האם בני האדם מסוגלים לחיות באיזור כזה לאחר שהעיריה אישרה לקבלן לבנות פה.
לטיפולכם אודה.

נהריה שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה