פרטי התלונה

תלונות ביטוח לאומי

תלונות עוד משרדי ממשלה

תלונות ממשלה ומוסדות ציבור

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה ביטוח לאומישעות פתיחה ביטוח לאומי גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
ביקור של עובדת סוציאלית עבור קבלת עזרה בתפקודה היום יומי של אימי נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏03 ‏נובמבר ‏2005 תאריך האירוע:
אזור הדרום אזור:
תיאור הבעיה:
שם אימי לוי חביבה, אימי חולה השתחררה מבית החולים לאחר אישפוז של שלושה שבועות עקב זיהום ברגלה, בנוסף היא סובלת ממספר בעיות נוספות, קצב החלמתה של אימי הינו איטי מאד, עקב זאת, מצבה אינו מאפשר לה תיפקוד יומי יומי רגיל.
אינה יכולה לתפקד בעצמה הווי אומר, אינה יכולה להתקלח או להתלבש בעצמה, כמובן, אינה יכולה לבצע כלל עבודות בית וכן אינה יוצאת מהבית משום שהרופאים אסרו עליה להתאמץ או לדרוך על הרגל.
לפני כשבועיים ביקר בבתינו עובד של ביטוח לאומי באשקלון, העובד הנ"ל הפציץ את אימי בכל מיני שאלות מביכות ומשפילות כגון: תתפשטי ותתלבשי אני רוצה לראות כיצד את מתלבשת, וכן תורידי ותלבשי תחתונים (אני ואבי היינו עדים) היתכן, שאשה דתיה וחולה תתפשט בפני גבר? (שלא נדבר על כך שאמרה לו שקשה לה מאד לעשות זאת לבד).
יש לי המון דוגמאות פשוט בושה וכלימה.
לאחר כשבוע ימים, ביום 3.11.05 התקשרה אלינו גברת נוספת מהביטוח הלאומי (בשם רחל) וביקשה לבוא לביקור, אימי נתנה את הסכמתה, הגברת הנ"ל הגיעה ושוב כל הסיפור חזר על עצמו בצורה חמורה יותר, היא דיברה אל אימי בצורה מכוערת ומגעילה היא צעקה על אימי והשפילה אותה ושוב בפני אבי, ושאלה את אותן שאלות מבישות ובקשות משפילות וכן שאלה את אימי בצעקות "האם את נכה", וכו' עקב השפלתם של הוריי, פשוט אבי סילק אותה מהבית בכעס ועלבון. פשוט גועל נפש לביטוח לאומי ועובדיו.
מה בסך הכל מבקשים הוריי עזרה קלה.

מצבה הנפשי של אימי מאד ירוד עקב מצבה הבריאותי, גם ככה מרגישה רע על כך שאינה יכולה לתפקד אז למה להשפיל אותה בצורה כל כך מגעילה?

קצרה ידי מלכתוב את כל ההשתלשלויות של מספר הביקורים שהיו גם בעבר הרחוק.

כל זאת הינו על קצה המזלג.

דרך אגב, היתה כתבה על העניין הנ"ל גם בטלויזיה (על השאלות והבקשות המשפילות של אנשים מבוגרים וחולים) , לפני כשנה או יותר אך לצערי, דבר לא השתנה מאז.

אודה לכם על בדיקתכם ותשובתכם בהקדם האפשרי.

אודה לכם באם תדאגו לאימי לעזרה של מס' שעות ביום. פתרון נדרש :

ביטוח לאומי שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה