פרטי התלונה

תלונות ביטוח לאומי

תלונות עוד משרדי ממשלה

תלונות ממשלה ומוסדות ציבור

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה ביטוח לאומישעות פתיחה ביטוח לאומי גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
ביטוח לאומי - 9 שנים של גזילת כספים המגיעים לי נושא התלונה:
‏יום רביעי ‏19 ‏אוקטובר ‏2005 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
הנני אם חד הורית לילדה בת 9, תמר מרום. לא קיבלתי לא דמי לידה ולא מענק לידה מביטוח לאומי בטענה שהילדה לא מופיעה ברישומים. מאחר שבדיוק הייתי בחוויית פרידה כואבת, וחד הוריות שנכפתה עלי, ביחד עם משבר כלכלי שבא בעקבות ההריון הקשה שעברתי, לא היו בי הכוחות להלחם בביטוח לאומי ולצערי ויתרתי על זכותי.

מאוחר יותר הודיעו לי מביטוח לאומי שיש לי חוב אליהם. יצויין שהחוב הצטבר בתקופה בה הייתי בשמירת הריון ובקושי עבדתי (הייתי עצמאית), הייתי במשבר כלכלי חריף ונוצרו לי חובות בכל חזית אפשרית. מאחר שלא היה בי כוח להלחם ולהתמודד, שוב ויתרתי, והנחתי לביטוח לאומי לקחת ממני בכל חודש את קצבת הילדים. ילדתי הינה בת 9 היום, ועד היום מעולם לא קיבלתי קצבת ילדים.

כמו כן, מעולם לא קיבלתי דמי קריאה. כל שנה הם טוענים שהם שולחים את הצ'ק, אך אני מעולם לא קיבלתי אותו. ילדתי בכיתה ד' ומגיעים לי 4 שנים של דמי קריאה (קרוב ל-5000 ש"ח).

בשנה האחרונה התחלתי לעבוד בעסק שאני יזמתי. אני שכירה בעסק בשכר נמוך ביותר (4000 ש"ח). הסיבה לשכר הנמוך היא שהעסק איננו מרוויח עדיין. לפני ימים אחדים קיבלתי פתאום עיקול על משכורתי הזעומה של 2,800 ש"ח. מאחר וזו תקופת חגים ואין עם מי לדבר, הצלחתי לדבר עם אחת הפקידות שאמרה לי שהעיקול נגרם בשל חוב שיש לי לביטוח לאומי. אמרתי לה שאינני מקבלת קצבת ילדים בגלל חוב עבר, הכיצד פתאום מעקלים לי את שכרי ומעכבים בכך את פרנסתי ופרנסת בתי?

קצרה ידי מהושיע.

ביטוח לאומי חייבים לי כספים רבים ואין עם מי לדבר.

אודה על טיפולכם,

שושי שטיינוביץ
054-2129050
אפטר 2/10, תל איביב
כספי סוג הנזק :

ביטוח לאומי שירות לקוחות

, תגובה:
לשכת הדובר שם ותפקיד:
לצוות האתר שלום,
אבקש מנציג צוות האחר להתקשר ללשכת דובר הביטוח הלאומי בטלפון 02-6709530.
תגובה:
מלעיגאידירדדזג פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה