פרטי התלונה

תלונות גולדסטאר

תלונות משקאות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אי יכולת מימוש מבצע רכישה נושא התלונה:
‏יום רביעי ‏19 ‏אוקטובר ‏2005 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
שלום
לפני חודש טמפו עם ענק וידאו יצאו במבצע "בירה מהסרטים" לבירה גולדסטאר. לכל שישיית בירה צורף כרטיס השאלת סרט חינם. הלכתי למכונה שבאזור מגוריי (תחנת דלק ראש העיין) עם כרטיס זה, אך לצערי המכונה לא הייתה מאופסת. התקשרתי למס' הטלפון (על הכרטיס רשום באותיות קטנטנות) ובהודעה מוקלטת היפנו אותי לאותו תחנת השאלה שבתחנת הדלק ראש העיין. פניתי ל"ענק הוידיאו" בטלפון. דיברתי עם מספר גורמים אשר שלחו אותי לעיר פתח תיקווה לממש את ההשאלה. מכוון שהמרחק ממקום מגוריי עד פ"ת גדול, הסברתי להם לשוו וויטרתי על רעיון יצירתי זה.
מדוע יוצאים במבצע, אשר לא עומדים מאחריו? לא נראה לי בטור לקוח שאני צריך להתרוצץ, להתעצבן ולבזבז זמני, בגלל שתי חברות שהתקשרו ביניהם בצורה מרושלת.
מבחינתי עלות השעלת סרט בודד הוא 25 ש"ח שהפסדתי בגללם מול כל שישיית בירות גולדסטאר. מבקש מהם להמר את הכרטיסים שברשותי ליכולת מימוש.
ממתין בסבלנות לטיפולכם.
תומאס קראוס
טירטורים סוג הנזק :
המרת הכרטיסים לכרטיסים שאוכל לממשו באזור מגורי ראש פתרון נדרש :

גולדסטאר שירות לקוחות

, תגובה:
סער אמיר, מנהלת מותג ג שם ותפקיד:
המבצע של גולדסטאר בשיתוף חברת "ענק הוידאו" התקיים בפרישה ארצית. לצער חברת "טמפו" אין ביכולתה לצפות תקלות מעין אילו שכן תפעול הוידאומטים וסניפי ענק הוידאו אינם בשליטתה.. הבעיה הועברה לחברה ששתפה פעולה "ענק הוידאו", והנושא בטיפול לפתרון הבעיה באזור הרלוונטי. תגובה:
נשלח פיצוי ללקוח, 2 ששיות של גולדסטאר ( ערך כספי של כ-60 שקלים). פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה