פרטי התלונה

תלונות קריסטל

תלונות עוד במוצרי חשמל

תלונות מוצרי חשמל וצילום

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שרות קריסטל למקרר חדש נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏20 ‏אוגוסט ‏2009 תאריך האירוע:
אזור השפלה אזור:
שירות לקוחות סניף חברה:
תיאור הבעיה:
ברצוני להביע את אי שביעות רצוני ותסכולי מרמת השירות של חברתכם, כפי שמתואר להלן :

לאחרונה רכשנו מקרר Amana מדגם AS2626 מחנותכם בפתח תקווה. המקרר סופק בתאריך 20/08/09 . לצורך חיבור מים לאייס מייקר וכוון הדלתות יצרתי קשר עם מחלקת השירות ונקבע ביקור טכנאי לתאריך 30/08/09.
בשיחה עם מח' שירות הדגשתי שצריך לבצע את שני הדברים, אך טכנאי הראשון שהגיע אלינו טיפל רק בחיבור מים וטען שאין לו הכלים המתאימים לכיוון דלתות, ובנוסף לכך הוא לא צריך לבצע את כיוון הדלתות , ואנו נדרשים להזמין טכנאי נוסף. נציין כי בשיחתנו עם מחלקת השירות לביקור הטכנאי לא צוין כי נדרש מאיתנו לתאם שני ביקורים.
במרכז השירות לא התרגשו במיוחד וקבעו לנו עוד ביקור של טכנאי בתאריך 06/09/09, שגם הוא לא הצליח לכוון דלתות , והיה אמור להעביר את הפניה למחלקת ציפויים להמשך הטיפול.
היום, 9/9/09, ניסיתי לברר במחלקת שירות מתי ביקור הבא של טכנאי, והם פשוט נתנו לי טלפון של מחלקת ציפויים : המקרר שלך – הבעיה שלך.
מיותר לציין שאי אפשר לקבל שירות טכנאים בשעות הערב או ביום שישי, אי אפשר גם לקבוע שעה מדויקת, צריך לחקות לא פחות משעתיים. אנחנו מוצאים את עצמנו ,לאחר 3 שבועות מיום האספקה, עם מוצר חדש עם דלתות עקומות ורטיבות בתוך המקרר. העניין כאמור גזל מאיתנו עד כה הפסד של 3 ימי עבודה והנושא טרם בא על פתרונו.
אנחנו ממתינים לביקור טכנאי נוסף, הפעם ממחלקת ציפויים, וזה אומר שהתקנת מקרר חדש בבית הלקוח יימשך חודש ימים לפחות.

מזווית הראייה שלנו כצרכנים פשוטים, נתקלנו בליקויים הבאים:
א. טכנאים לא מקצועיים ובעלי ציוד חסר.
ב. אין תאום בתוך החברה – למחלקת שירות אין קשר עם מחלקת ציפוים.
ג. מודעות שרות נמוכה – לא מתחשבים בלקוחות העובדים.

בסיכום ביניים, אנחנו עדיין מחכים לכוון הדלתות או החלפתן ופיצוי בגין הפסד ימי העבודה ואינסוף שיחות הטלפון.
בנוסף לכך לא קיבלנו את תעודת אחריות.

נספח - פירוט השתלשלות האירועים:

1) בתאריך 14/08/09 הזמנו מקרר Amana מדגם AS2626 עם ציפוי שחור, מחנותכם בפתח תקווה.
2) המקרר סופק ב- 20/08/09 אך דלתות המקרר לא היו מתואמות ודרשו כיוון.
3) למחרת התקשרתי למרכז השרות וביקשתי להזמין טכנאי לצורך :
א) כיוון דלתות המקרר
ב) חיבור הקיוסק למים.
נקבע ביקור טכנאי ליום ראשון 30/08/09 בין 10:00 ל- 12:00.
4) בתאריך הביקור נשארתי בבית (הפסד יום עבודה) והטכנאי אכן הגיע סמוך לשעה 12:00 וחיבר מים. הוא כל הזמן היה בקשר טלפוני עם מישהו כנראה יותר מנוסה והייתה לי הרגשה שהוא ראה את הדגם של מקרר בפעם הראשונה.הוא טען שאין לו כלים המתאימים לכוון הדלתות ולכן אין ביכולתו לעשות דבר ושאצטרך לתאם ביקור נוסף, ועזב. מוזר ביותר שטכנאי ניסה למכור לי ביטוח (למקרר חדש עם אחריות), מסנן מים (למרות שמצורף חדש למקרר), מגן ברקים וכו'. הגישה שלו מתאימה יותר לסוכן מכירות מאשר לטכנאי מקררים.

מכאן התחיל חוסר שביעות רצוני, על כך שהפסדתי יום עבודה לחינם ואיך ייתכן שתישלחו עובדים שאינם מוכשרים לבצע את העבודה.

5)התקשרתי מיד למחלקת שירות. נציגת השרות לא התרגשה ותיאמה עימי מועד נוסף לשבוע הבא, יום ראשון 06/09/09 בין השעות 8:00 – 10:00.
6) בתאריך 06/09/09 הגיע הטכנאי, אך שוב לא הצליח לכוון דלתות וטען כי הבעיה הינה בציפוי הדלתות והוא יעביר את הפניה למחלקת ציפויים שאמורים ליצור קשר איתנו. שוב נאלצתי להפסיד חצי יום עבודה וכאמור ללא כל פתרון.
7) המתנתי בסבלנות עד היום 09/09/09 והתקשרתי למחלקת השירות. נציג השירות לא היה מודע לבעיה והפנה אותי למחלקת ציפויים ישירות לטלפון 04-6525105 . בטלפון הזה ענתה נציגת שירות בשם אינה ואמרה שהם קיבלו את הפניה ושמחר היא תצור קשר יתנו לצורך קביעת מועד נוסף לביקור לשבוע הבא.
8)היום 14/09/09 היגיע היום הגדול!!! לאחר חודש מרכישה, וארבעה שבועות מאספקה, בביקור של טכנאי השלישי סודרו הדלתות. סוף סוף טכנאי שיודע לעבוד.
פיצוי עבור ימי עבודה פתרון נדרש :

קריסטל שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה