פרטי התלונה

תלונות ביג בוקס

תלונות עוד במוצרי חשמל

תלונות מוצרי חשמל וצילום

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה ביג בוקסשעות פתיחה ביג בוקס גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
הונאה בקניית LCD נושא התלונה:
‏יום רביעי ‏01 ‏אפריל ‏2009 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
רמת גן סניף חברה:
תיאור הבעיה:
אתמול אבי רכש LCD מסוג היטאצ'י 37 אינץ' בסניף ביג בוקס שברמת גן. המוכרת "הנחמדה" הסבירה לו, שכדאי לו לרכוש את הטלוויזיה הנ"ל, שכן היא רק יומיים בתצוגה והיא טלוויזיה מצויינת מתוצרת יפן. (לפי הסבריה רוב הטלוויזיות היום ממדינות אחרות סין תאילנד וכד', ולא באותה איכות כמו זאת שמיוצרת ביפן).
הוא הסכים לרכוש את הטלוויזיה ולפני בכלל שהוא הספיק לבדוק אותה, היא ארזה אותה. הוא אמר לה שהם רוצים לבדוק אותה ולראות שהיא לא שרוטה, והיא פסלה את זה בביטול, וחזרה ואמרה שהטלוויזיה רק יומיים בתצוגה ואין לה כלום.
כשהם הגיעו הביתה עם הטלוויזיה חשכו עיניינו, כל המסגרת של המסך שרוטה לחלוטין, באור יום נראו כאילו כל המסגרת עם שריטות, שלא ייתכן בשום אופן שהן נוצרו אך ורק "ביומיים"..... כמו כן, רשום על המסך מפורשות שהוא יוצר בסין!!!! מאתמול בערב אנחנו מנסים להשיג אותם בלי הצלחה, והם מתחמקים ממתן מענה ושירות הוגן. כשהשגנו אותם הם ביטלו בהינף יד את תלונתינו, וסירבו להעביר לנו גורם מוסמך שיכול לבטל את העסקה בטענה, כי אין אף מנהל בסניף. כשהתעקשתי לדבר עם אחד הממונים נותק הטלפון בברוטליות בפניי. מבקשים לטפל בבעיה באופן בהול!!!!!!!!!!!!!!!!
כספי סוג הנזק :
ביטול העסקה/החלפה פתרון נדרש :

ביג בוקס שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה