פרטי התלונה

תלונות גולדן טוליפ אילת

תלונות בתי מלון

תלונות בתי מלון וצימרים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
במלון גולדן טוליפ, אילת נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏10 ‏ספטמבר ‏2009 תאריך האירוע:
אזור אילת אזור:
מרכז עזריאלי 3 תל אביב בנין משולש קומה, 67023 כתובת:
תיאור הבעיה:
ברצוני להביע את מחאתי על האירוח לו "זכינו" במלונכם ועל הדרך בה טופלו הטענות שהעלינו במהלך הנופש.
לצערי ההבטחות שאתם מפרסמים על המלון רחוקות מאוד ממה שמקבלים הלקוחות שלכם בפועל, אבל כנראה שזה אופיו של מלון שהכל כלול בו- השירות אינו כלול בו.
הגענו למלונכם עם זוג חברים וילדתם הקטנה בצהרי יום חמישי ה- 10.09.09. ידוע שפקיד הקבלה הוא העובד הראשון והאחרון בו האורח נתקל וכל השהות של הלקוח תלויה בזאת. במלונכם עובדי הקבלה העניקו יחס קר, מזלזל, מתנשא ומעליב. ההרגשה היתה כאילו הם מנסים לנפנף אותנו מדלפק הקבלה בדקות הראשונות לשהותנו במלון!! בקשנו בהזמנה לקבל את החדרים מוקדם מאחר והגענו עם תינוקת והבקשה נראתה לנו סבירה בהתחשב בעובדה שהודענו מבעוד מועד שגם עזיבתנו את המלון תהיה מוקדמת. עם זאת, לגיטימי שהדבר לא יתאפשר בפועל, על אף שקשה לי מאוד להאמין שלא הצלחתם לארגן 2 חדרים מבעוד מועד, אך יש צורה לדבר גם עם לקוח מאוכזב והשיטה אינה כעס ועצבים. לאחר המתנה של מספר שעות בלובי (לא רבות) קבלנו שני חדרים כמעט צמודים (על אף שביקשנו חדרים צמודים והדבר הובטח לנו ע"י מרכז ההזמנות). עם כניסתנו לחדרים נתקפנו בהלה- כמעט כל דבר שיכול להיות לא תקין נמצא לא תקין; אחת המקלחות היתה מלאה חלודה וסדוקה, מספר מנורות היו שרופות, הוילון היה קרוע ולא נסגר בצורה טובה (דבר שהוביל להשקמה מוקדמת), ארון עם בקע עמוק שלא אפשר אחסון בגדים, מים שנוזלים מהמקרר, המקרר עצמו היה שבור וחלוד, מים נזלו מהברז בכיור, 2 ג'וקים בחדר!!, סדין מוכתם בכתמים שאינם יורדים (כך נמסר לנו מהחדרנית שהגיעה "לטפל" בבעיות ולכן היא לא ראתה צורך להחליפו), מזנון שבור עם רטיבויות, ספה שבורה, כתמים רבים ורטיבות על הקירות ועל הדלת, המנעול של הדלת פעם עבד פעמיים לא, מסטיקים דבוקים על השטיח, תקע מפורק בחדר עם תינוקת ואפילו מיטת התינוק שהזמנו (ושילמנו עליה מראש) לא היתה בחדר. בנוסף, אחרי כל ניקיון של החדרים לא קבלנו מגבות והינו צריכים להתקשר ולבקש שיביאו לנו. לא היתי מצפה ולא קבלתי חדרים כאלה במלונות של 3 כוכבים שהמחיר עליהם נמוך ביותר משני שליש.
לאחר השוק הראשוני נגשנו למשרד שנמצא מאחורי הקבלה ומתיימר להיות מענה ל"פניות הציבור" ושאלנו לפשר החדרים הנוראים. נאמר לנו ע"י עובדת המלון כי אין צורך להחליף חדרים מאחר וכך נראים כל חדרי המלון. המלון ישן ולכן אל לנו לצפות לקבל חדרים מדוגמים גם אם שילמנו עבור מלון ברמה גבוהה. בנוסף נאמר לנו שכלל לא מדובר במלון 5 כוכבים והמלון אינו מתיימר להיות כזה על אף המחיר הגבוה מאוד שמשלמים עבור "חופשה" בו, בקיצור "עבדו עליכם". לאחר התאוששות קלה מהשוק הנוסף ביקשנו בחדווה להיפרד כידידים ולבצע check out, עובדת המלון הסתכלה עלי ואמרה כי אין אפשרות כזו ונגזר עלינו להישאר במלון עד לתום הנופש.
חווית חדר האוכל: במהלך השהות במלון השרות בחדר אוכל היה ברמה של 2 כוכבים, האוכל במרבית הארוחות היה סביר- (סביר מינוס), די תפל ונראה כאילו מדובר במפעל וולנטרי להאכלה של נזקקים (וגם לזה לא היה כנראה תקציב), השתייה נגמרה לעתים תכופות ונאלצנו לשתות מים ובמספר ארוחות הוגש לחם ישן ובלתי אכיל, השולחנות "רקדו" והפתרון אשר מצאו האחראים בחדר אוכל לתקן את השולחן היה עם חתיכת נייר מקופלת שנדחפה מתחת לשולחן, כמו כן לא בכל שולחן היו מלח ופלפל ואני אישית כמעט החלקתי על הרצפה כמה פעמים... אך אין ספק שהחוויה הקשה ביותר היתה הג'וקים שהסתובבו על הרצפה.
זמן התגובה של עובדי המלון לבקשות אורחים נע בין אין תגובה (תלוי בבקשה) ועד לתגובה איטית מאד וזאת במידה והאורח ביקש משהו שהינו סביר וזאת גם תוך "נו טוב, נעשה לך טובה" מצד העובדים.
תקלות קורות, תקלות מתרחשות, אבל בסופו של יום אנחנו אנשים. גם אורחי המלון וגם עובדי המלון. כולנו, גם הקשוחים ביותר בינינו, מרגישים, מרגישים טוב באם קיבלנו מילה טובה או יחס טוב, או נרגיש רע באם נקבל יחס הפוך, אבל יחס מחפיר ומזלזל שכזה לא נתקלתי בו אף לא פעם. יש בעברית ביטוי הנקרא "מתחת לכל ביקורת", וצוות המלון הצליח לרדת הרבה מתחת לרמה זו. עובדי ומנהלי המלון צריכים להפנים כי אנו, אורחי המלון, היננו הפרנסה של המלון, בלעדינו לא תהה לכם אפשרות לשלם משכורות, חשבונות וכד'.
העובדים הינם הפנים של המלון. אז תתארו לכם איך נראו ונראים פניו של המלון?
אני מקווה כי תלונותיי לא יפלו על אוזניים ערלות וכי תיקחו לתשומת לבכם שעד שלא תשפרו את המצב אתם מפסידים אורחים רבים, והרי ברור שהמכירה מוצלחת רק כאשר הלקוח חוזר להתארח בפעם השנייה וממליץ לחבריו וחבל שאצלכם האורחים לומדים שהשרות לא כלול במלון "גולדן טוליפ- הכול כלול".
אני, משפחתי וזוג החברים ש"בילו" עמנו יצאנו בהרגשה כי המלון לא סיפק לנו את המינימום עבור המחיר ששילמנו וחבל.
אני מרבה להסתובב בבתי מלון באילת והייתי כבר כמעט בכולם, מ- 3 כוכבים ועד 5 כוכבים דלוקס ואף פעם לא קיבלתי שרות כזה והרגשה כזו בנופש. כאשר הגיע היום האחרון כל מה שרציתי זה רק לברוח מהמלון ולא לרצות להגיע אליו בעתיד.
אבקשכם לפעול לתיקון הבעיה ולהגיע לפתרון המהיר ביותר לשביעות רצוני וכפי שמתבקש מגוף מכובד שאמון על נתינת שירות טוב ואמין.
לאחר שהפנתי למלון את התלונה (כולל צילומים של כל התקלות השונות להן זכינו)צל וכפיצוי קבלתי 30% בנופש הבא!!!!!! אחרי שאני רושמת שאני לעולם לא אחזור למלון הזה נותנים לי הנחה לביקור חוזר???? מילא היתי מקבלת הטבלה למלון אחר ברשת, אבל לאותו מלון?? אחרי שהרסו לי את החופשה השנתית לא עוזר לי שרוצים שאשלם עוד כסף כדי להגיע לנופש נוסף במלון הנורא הזה. אני מבקשת לקבל פיצוי הולם לחוויה הקשה שעברנו.
בברכה.
עוגמת נפש סוג הנזק :
פיצוי הולם פתרון נדרש :

גולדן טוליפ אילת שירות לקוחות

, תגובה:
אתי בן נפתלי - מנהלת פ שם ותפקיד:
פנייתם של מר יוסי אסרף והגב' יהב מקס נבחנה במלוא תשומת הלב בהנהלת פתאל. מכתב תשובה מפורט נשלח לגב' יהב מקס ביום 22 באוקטובר 2009. תגובה:
לאורחים הוצעה בחירה בין אחת מההטבות הבאות: 30% הנחה לסה"כ שני חדרים בשהייתם הבאה במלון גולדן טוליפ קלאב אילת או לחילופין, יום כיף באחד ממלונות הרשת.
נשמח אם יבחרו לממש אחת מההטבות המוצעות.
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה