פרטי התלונה

תלונות גולדן טוליפ ים המלח

תלונות בתי מלון

תלונות בתי מלון וצימרים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שירות לקוי וזילזול בצרכי נכה נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏09 ‏פברואר ‏2006 תאריך האירוע:
אזור הדרום אזור:
תיאור הבעיה:
הזמנו חופשה משפחתית במלון גולדן טוליפ ים המלח כמתנת יום נישואין להוריי. בתאריך 9.2.06-11.2.06 (הזמנה מס' 1308325 , מארקיע קווי תעופה ישראליים). ההזמנה כללה 2 חדרים, חדר אחד עבורנו, זוג + ילדה ותינוק, חדר עבור הוריי. אבי הינו נכה בכיסא גלגלים. הנכות שלו קשה והוא חולה במחלה קשה ולכן הוא נעזר בכיסא גלגלים ממונע, שהוא כיסא גדול, כבד ורחב. בשל היותו נכה בדרגה זו הוא נזקק לתנאים מסויימים כדי להתארח במלון. ולכן לפני שהזמנו מקומות במלון בדקנו אם המלון ערוך לארח אותו. גם לאחר ההזמנה אימי פנתה לבית המלון ישירות ואמרו לה כי אין לה מה לדאוג, הם יקבלו חדר המותאם לנכים, ואפילו יהנו ממיני סוויטה כדי שיהיה לו כושר תנועה בחדר עם כיסא הגלגלים. אפילו אמרו לה לרשום מס' חדר אך היא אמרה שאין צורך ומספיק לדעת שאפשר להגיע להתארח במלון ולהנות מהשהות.
הגענו למלון וקיבלנו את החדרים. הוריי קיבלו חדר רגיל, שהמעברים בו מאד צרים והיה לאבי מאד קשה לנוע בו. למרפסת לא היתה לו גישה כי יש מדרגה. אבל לא התלוננו ואמרנו לא נורא גם ככה בקושי נמצאים בחדר אז נהנה ממה שיש. בערב לפני ארוחת הערב אבי רצה קצת לנוח, ואז הוא גילה כי המיטה מאד נמוכה, לאחר שהוא נשכב עליה לא היתה לו אפשרות לקום ממנה. (ברצוני רק לציין כי גם אדם בריא שקם משינה ממיטה נמוכה מפעיל יותר כח כדי לקום מהמיטה). אבי לא הצליח לקום ואמי נאלצה לקרוא לבעלי שיעזור לה להרים אותו. אבי לא אדם קל ולכן היה לשניהם מאד קשה, ביחוד בהקמה ממצב של שכיבה.
התקשרנו לקבלה וביקשנו לקבל מזרן נוסף כדי שהבעיה תבוא על פתרונה. קיבלנו "מזרן" המהווה שתי כריות, המהוות 2/3 מגודל המזרן התחתון, המחוברות יחד ברוכסן, כאשר במקום שיש רוכסן קיים מרווח שאם יושבים עליו המזרן מתקפל. גם לאדם בריא לא נוח לישון על מזרן כזה, על אחת כמה וכמה לאדם עם מוגבלויות. כשהסבנו שוב את תשומת ליבם של הקבלה בנושא נענינו כי המלון בתפוסה מלאה ואין מזרנים נוספים בנמצא. דרשנו לדבר עם האחראית והופנינו למנהלת בשם רינה, שהציגה את עצמה כממלאת מקום מנהל המלון. היא לא מצאה פתרון אחר ואמרה "שנאלץ להסתדר עם מה שיש". לא נעשה שום נסיון למצוא פתרון אחר מצידה. לא יתכן שבמלון כזה גדול אין מזרנים נוספים למקרי חירום. בחוסר אונים מוחלט ואי מתן פתרון מצד המלון, נאלצנו למצוא את הפיתרון שיפתור לנו את בעיית הלילה, העברנו את המזרן של אימי על המזרן שלו והיא נאלצה לישון על שתי הכריות המחוברות ברכסן. כל הלילה פחדנו שלא יפול מהמיטה כי המיטה לא היתה יציבה ולכן לא ממש ישנו כולנו. בנוסף באותו הערב הוא נכנס לשירותים אשר מאובזרים בידיות אחיזה לנכים רק בצד שמאל, ללא אפשרות אחיזה בצד ימין. אבי משותק בצד שמאל ולכן אימי היתה צריכה לעזור לו לקום מהשירותים כי הוא לא היה יכול לבד ללא הידית. בפינת הטוש קיימת ידית אחיזה נוספת המסייעת בזמן המקלחת. אבי החזיק את הידית בזמן המקלחת והיא נתלשה מן הקיר ונפלה עם הברגים ליד כף הרגל. בגלל עירנותה של אימי שסייעה לו במקלחת ובמזל גדול ובנס לא קרה לו כלום והוא נאחז באימי ולא נפל על הריצפה שיכלה להסתיים באסון גדול.
אין לי מילים לתאר את התחושה הרעה והרגשת חוסר האונים שחווינו בזמן שסוף שבוע זה היה אמור להיות בילוי משפחתי לציון 35 שנות נישואין להוריי והפתעה לאבי שחגג יומיים קודם יום הולדת. רינה, "המנהלת" כמובן לא באה עם פתרון מעשי גם לבעיה זאת. לא רצינו לעזוב בלילה את המלון כי היה כבר מאוחר ולא נעים לנסוע חזרה בחושך בעליות סדום בייחוד עם תינוק בן 10 חודשים וילדה בת 3 ואדם החולה וזקוק למנוחה אחרי יום כזה.
למחרת, בשעות הבוקר המאוחרות, פנה אלינו מנהל התחזוקה ואמר שהוא מתנצל מעומק הלב על מה שעברנו. פתאום כן היה מזרן נוסף, זוגי, בנמצא. ידיות האחיזה חוברו חזרה לקיר ואפילו הוסיפו ידית אחיזה בצד ימין לצד השירותים. פתרון פשוט שהיה יכול כל כך לשפר לנו את הנופש ולהשאיר חשק לעוד נופש. מנהל התחזוקה היה אדם נחמד ואדיב ששמע על הבעיות שלנו ועשה הכל כדי לפתור אותן. רק חבל שבנופש של 3 ימים , יום וחצי בוזבזו על טירטורים ועגמת נפש עמוקה.
בקיצור שירות גרוע, מנהלת שלא הראתה אמפטיות ומקצועיות, חוסר רגישות לנכים ולמגבלותיהם. אני לא אמליץ לחבריי לבקר במקום כזה שמייצג רשת בתי מלונות פתאל שמתיימרת לתת שירות גם לאנשים נכים עם מוגבלויות.
כל מה שתיארתי על הכתב צולם וישמש אותי כנראה גם בערכאות משפטיות.
כספי, עלבון, זמן סוג הנזק :
פיצוי + החזר כספי פתרון נדרש :

גולדן טוליפ ים המלח שירות לקוחות

, תגובה:
גליה רינג, מנהלת פניות שם ותפקיד:
שלום רב,

קיבלתי את פנייתך. צר היה לי לשמוע כי מצאת בשהותך במלון טעם לפגם.
תלונתך נשלחה למלון לצורך בדיקה מעמיקה של הטענות המועלות בו על מנת לאפשר לי לטפל בעניין במלוא הרצינות הראויה.

אתמול נתבשרנו על ידי הסיוע המשפטי כי בחרת לפנות אליהם לצורך סיוע בטיפול בפנייתך, והדבר כמובן מקובל.
תגובה:
נהלי הרשת מורים כי פניות מצד עורכי דין מטופלות על ידי עורכי הדין שלנו, ולכן ברגע שתתקבל פניית הסיוע המשפטי היאתועבר מיידית לעורכי הדין שלנו.

אני מקווה ומאמינה כי העניין יטופל במהירות וביעילות האפשריים.
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה