פרטי התלונה

תלונות בנק הפועלים

תלונות בנקים

תלונות בנקים וכרטיסי אשראי

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה בנק הפועליםשעות פתיחה בנק הפועלים גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שירותיות נושא התלונה:
צימרמן שרית שם/כינוי:
‏יום חמישי ‏14 ‏יוני ‏2012 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
רח' הירדן ר"ג כתובת:
סניף נוה רם- 773 סניף חברה:
תיאור הבעיה:
אני בעלת חברה קטנה ליצור ושיווק של מוצרי איכות חיים, החברה שלי רשומה בכל המסמכים על שמי בלבד, כשבן זוגי, יוסי, עושה את מרבית העבודה, אבל לא מהווה בעל זכות חתימה בשום מקום, גם לא בבנק.
כשפתחתי את החשבון היחס של הסניף היה אדיב ומתחשב, אבל הם הקפידו מאוד לברר איתי ומולי על כל פעילות בחשבון, ולא הסכמו לשחרר מידע ליוסי.
לצערי העסק שלנו עדיין לא המריא, לא מייצר הכנסות, אבל שותה הרבה מזומנים, ויצא, ואני יודעת ומודעת לכך שזה לא בסדר, שחזרו לנו עד היום 9 צ'קים.
בערך מהצ'ק השישי הבנקאי שלנו, ומנהלת הצוות העסקי רצו שאסגור את החשבון, הסבירו לנו שזה לטובתי......אבל אני עדיין מאמינה בעסק שלי, ולא רציתי לוותר.
ביום חמישי האחרון הגעתי לסניף ל'סידורים' במחלקה העסקית, סידורים דחופים, שאמורים למנוע את החזרה של הצ'ק העשירי והמכריע. בגלל שבתחילת השבוע עברתי ניתוח, ואני לא אמורה לטפס במדרגות, ובסניף אין גישה לנכים במחלקה העסקית, הגעתי עם יוסי, כדי שיבקש בשמי שמישהו מהצוות ירד לדבר איתי.
הוא נעלם להמון זמן, ובסוף הגיע ואמר שלא הסכימו לבקשה שלנו (מהות הבקשה לא רלוונטית), שאלתי אותו אם מישהו מתכוון לרדת לדבר איתי, והוא אמר שלא.
היום דיברתי עם גלעד, הבנקאי מהצוות שלנו, הוא טען שבכלל לא ידע שאני בסניף......
זה מעורר בי כמה שאלות: אם הוא חשב שיוסי הגיע בלעדי למה גלעד דיבר איתו? למה מנהלת הצוות העיסקי דיברה איתו? למה מנהל הסניף קיים איתו פגישה?? הרי אין לו זכות חתימה בחשבון....
ואם הם ידעו שאני מחכה למטה, אחרי ניתוח, למה אף אחד לא טרח לרדת לדבר איתי????
עלבון סוג הנזק :

בנק הפועלים שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה