פרטי התלונה

תלונות קלאב הוטל

תלונות בתי מלון

תלונות בתי מלון וצימרים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חוזה מקפח ומניעת שימוש ביחידה נושא התלונה:
אזור הצפון אזור:
טבריה - אילת כתובת:
טבריה סניף חברה:
תיאור הבעיה:
להורי (בני 75-80 לכן אני כותב) יחידה בטבריה, שבוע 14 המבוקש באזור פסח.
בשנים האחרונות עקב טיפולים רפואיים שהוצגו לקלאב הוטל לא יכלו ההורים לנצל את היחידה. ההגיון אומר כי היחידה הושכרה בזכות היותה בשבוע ה-14, אך הקלאב מכחיש וטוען שעמדה ללא שימוש. ממש לא הגיוני שכך היה בכל אחת מהשנים בלי יוצא מן הכלל. בשנים אלה ההורים לא שילמו דמי אחזקה שנתיים שעל גובהם יש דיון משפטי נפרד ומפורסם של קבוצת בעלי יחידות. היום ב 2007 מסרבת הנהלת הקלאב לאפשר להורים לנצל את היחידה גם אם ישלמו את דמי האחזקה לשנת 2007, בדרישה לסילוק התשלומים לשנים קודמות. נוצר מצב פאראדוקסלי, בו לא כדאי כבר לסלק את החוב ועדיף לוותר על היחידה כי דמי השימוש השנתיים שקולים לרכישת חופשה בזמן זה במלון אחר. הנהלת קלאב הוטל מודעת למצב וכך מנסה לנכס לעצמה יחידות שלא בצדק ועל בסיס חוזה אחיד ומקפח מול בעלי היחידות. ההנהלה מאיימת בתביעה לסילוק "החוב". לקלאב שרותים משפטיים בגלל תסבוכות אחרות ולבעחי היחידות ההתגוננות תעלה שכר טירחה ובלבול מוח שלרבים יראו כלא כדאיים ויובילו לויתור. לראיה בעלי יחידות רבים מנסים למכור את היחידות בפרוטות אך ללא הצלחה.
כספי סוג הנזק :
ויתור על חוזה דרקוני ועל תשלום לשנים בהם היחידה לא נוצלה. לפחות תשלום שנתי סימלי בלבד אם היחידה אכן עמדה ריקה, כי בשבוע זה לא נוקתה ולא טופלה. פתרון נדרש :

קלאב הוטל שירות לקוחות

, תגובה:
משה בידה , מנכ"ל. שם ותפקיד:
עפ"י תנאי ההסכם, התחייבו בעלי זכות הנופש ("המתלוננים") לשלם בכל שנה את דמי האחזקה השנתיים, וזאת בין אם יש באפשרותם לנצל את זכות הנופש באותה שנה ובין אם לאו. המתלוננים קיבלו בכל שנה את שובר דרישת התשלום וכן התראות בכתב בגין אי התשלום, אך הם בחרו להפר את ההסכם ולא לשלם. למתלוננים הצטבר חוב דמי אחזקה עבור השנים 2003 - 2007. תגובה:
פירעון חוב דמי האחזקה, לאלתר. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה