תלונות ניופאן

תלונות עוד במוצרי חשמל

תלונות מוצרי חשמל וצילום

דף הבית
חזרה לרשימת גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
מוצרי חשמל וצילום מגזר:
אזור הצפון איזור:
ניופאן שם בית העסק:
אין מענה ואדישות וחוסר התייחסות נושא התלונה:
ח'לף סוהאד שם/כינוי:
‏יום רביעי ‏18 ‏ינואר ‏2017 תאריך האירוע:
אזור הצפון אזור:
תיאור הבעיה:
מתחילת השנה שעברה קניתי שואב אבק של וואקס מחנות עודפים נתניה של ניו פאן אחרי חודש ימים נשרף לי השואב יצרתי קשר אפילו בכיתי ולא האמנתי שאני הייתי יכולה לקנות את זה מהכפר שלי ובאותו מחיר ועד היום ואפילו פחות אלה בחרתי בכם וקניתי מחברת ניו פאן ...שהתקשרתי לסניף דברתי עם פקיד והסברתי לו על המקרה ואמר לי תבואי ונחליף לך ..היה לי בבית מקרה של נפילת הבן שלי ולא יכלתי ללכת להחליף תקופהת ..ומה שכן שהלכתי מנהל הסניף סרב להחליף לי ואמר שאנחנו רק מתקנים ואני לפי הדרישה שלי בקשתי לא לתקן אני רוצה להחליף שאני מאוד נפגעתי מהדבר פניתי עוד פעם לפני חודשיים וגם ללא שינוי וזה אומר שאני שנה שלמה בלי שואב אני אשה עובדת והשואב הוא מאוד חיוני בבית ומאוד עוזר לי ואין לי יכולת כספית לקנות עוד שואב אחר חדש הים אני עם כאבי רגליים וגב בגלל חוסר העזרה והנחות בנקיון הבית מנהל הסניף שמה הוא מאוד אגרסיבי ותוקפני מאוד נעלבתי מגישת הדיבור שלו וייחס הלא הולם שלו ואי ההתיחסות שאני פונה אליו ובאה מרחוק והשארתי שנה שלמה בלי שואב שיעזור לי בנקיון הבית עד ימינו הזה נא התייחסותכם הדחופה לנושא כדי שאוכל לקבל שואב שווה ערך לכסף ששלמתי בסך של 1000ש"ח ולא אותו מוצר שאני לא מרוצהההה ממנו בכלל עקב התקלה החשמלית שקרתה איתי
עלבון/וכספי סוג הנזק :
לתת לי מוצר שווה ערך מבחינה כספית בסך של 1000ש,ח כמו ששלמתי אז פתרון נדרש :

ניופאן שירות לקוחות

, תגובה:
טלי און, מנהלת קשרי לקוחות שם ותפקיד:
שואב האבק נמסר לבדיקה במעבדה לאחר כחצי שנה ממועד הרכישה. המוצר התקבל עם בסיס וצינור טלסקופי שבורים, ולכן נמסרה ללקוחה הצעת מחיר בסך של 220 ש"ח לתיקון המוצר. משלא אושרה הצעת המחיר, המוצר הוחזר ללא תיקון. תגובה:
שואב האבק נמסר לבדיקה במעבדה לאחר כחצי שנה ממועד הרכישה. המוצר התקבל עם בסיס וצינור טלסקופי שבורים, ולכן נמסרה ללקוחה הצעת מחיר בסך של 220 ש"ח לתיקון המוצר. משלא אושרה הצעת המחיר, המוצר הוחזר ללא תיקון. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה