תלונות הולמס פלייס

תלונות עוד בחדרי כושר וספא

תלונות חדרי כושר וספא

דף הבית
חזרה לרשימת   שעות פתיחה הולמס פלייסשעות פתיחה הולמס פלייס גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חדרי כושר וספא מגזר:
אזור תל אביב איזור:
הולמס פלייס שם בית העסק:
דיזינגוף סנטר תל אביב כתובת:
דיזינגוף סנטר תל אביב סניף בית העסק:
חיוב עבור דמי ביטול עקב מצב רפואי ואי החזרת תשלום עבור שליש ראשון של הריון נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
עשיתי מנוי לשנתיים בהולמס פלייס דיזינגוף במחיר של 249 ש״ח לחודש.
במעמד החתימה: 1. לא התבקשתי להמציא אישור רפואי כנדרש בחוק. 2. הצהרתי בפני נציג המכירות שיש לי בעיה רפואית שלאותו זמן מתבטאת בכאבים חזקים ביד שמאל וגב התחתון והבעתי את החשש שלי מפעילות גופנית שבעבר תמיד החמירה את הכאבים.
בערך בספטמבר-אוקטובר המצב החל להדרד והתחלתי להגיע מעט מאוד אם בכלל. בסוף דצמבר נכנסתי להריון ועברתי שליש ראשון מאוד קשה בו הייתי מנוטרלת לחלוטין כמו כן ההריון החמיר את בעיות הגב שסבלתי מהן עוד לפני. במהלך השליש הראשון התקשרתי לסניף והודעתי על ההריון ואמרו לי שאני יכולה להקפיא לשלושה חודשים את המנוי. ביקשתי בשלב ראשון להקפיא. קיוותי לחזור להתאמן לאחר השליש הראשון אך בהוראת מומחה כירורגיה אורטופדית נאמר לי שחל איסור מוחלט על פעילות גופנית בחדר כושר.
פניתי למנהל הסניף (תומר) ואמרתי לו שלצערי לא אוכל לשוב להתאמן בחדר הכושר יותר בכלל. ציינתי כמובן את כל האמור לעיל ובנוסף שיש בידי אישור מאותו מומחה. בתגובה נמסר לי שזה לא משנה שהסיבה של הפסקת המנוי שלי היא רפואית ושעליי לשלם קנס גבוה של 1100-1200 ש״ח. כמו כן החודשים של ההקפאה של השליש הראשון לא יקוזזו או יוחזרו לי (750 ש״ח).
זהו ניצול הזוי של מצב רפואי שמונע ממני להתאמן. ברצוני להשתחרר מהמנוי ללא דמי ביטול ולקבל חזרה את הכסף עבור שלושת החודשים של השליש הראשון בהם לא התאמנתי.
*במידה ותרצו שאשלח את האישור הרפואי אשמח לעשות כן אם תינתן לי כתובת למשלוח האישור.
מאוד מקווה שתוכלו לעזור לי. תודה מראש,
מיכל
עוגמת נפש סוג הנזק :
שחרור ממנוי ללא חיוב והחזר כספי ע״ס 750 ש״ח עבור חודשי שליש ראשון של הריון בהם לא יכולתי להתאמן פתרון נדרש :

הולמס פלייס שירות לקוחות

, תגובה:
מתאריך שליחת ההודעה יהיו 14 ימי עבודה לחברה למתן תגובה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה