פרטי התלונה

תלונות מכבי

תלונות קופות חולים

תלונות רפואה

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה מכבישעות פתיחה מכבי גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
ביצוע החזר נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
ארצי כתובת:
תיאור הבעיה:
מגיע לי החזר ממגן זהב בגין הוצאות ניתוח שעברתי. למרות בקשתי המפורשת בכתב להעביר את ההחזר לחשבוני האישי, מכבי הודיעו לי שהעבירו את הכסף לחשבון של הפרוד שלי שממשיך לשלם בהוראת קבע את ההוצאות הרפואיות של המשפחה (כולל בנותינו). כל בקשותי לשלוח את הכסף אלי נענו באין לנו אפשרות טכנית אלא להעביר את הכסף לחשבון ממנו משולמת הוראת הקבע. מה קורה לגבי נשים גרושות שבעליהן לשעבר ממשיכים לשלם עבור הוצאות רפואיות של המשפחה? ומה אם היחסים לא מאפשרים לבקש ממנו שיחזיר את הכסף? האם עלי לוותר על הכסף או שעלי לוותר על כך שהוא ישלם את הוצאות קופת החולים של המשפחה? מה פירוש אין אפשרות טכנית כזו לקופת החולים. זה לא הגיוני ופוגע בזכויותיהן של נשים!!!!!!!!!!! ושל אזרחים אחרים שנמצאים במצב דומה.
גם אחרי שהסכמתי לוותר על הרעיון שהוא ימשיך ישלם עבור הוצאות המשפחה, וביקשתי להפריד את חשבוני במכבי ולחתום על הוראת קבע חדשה, נאמר לי שהוראת ביצוע שיצאה ב18/12 על ההחזר שאמור להגיע לבנק ב5/1/13, לא ניתנת לשינוי ואי אפשר לעצור אותה. הכסף יגיע אליו. ומה עלי לעשות? לעניות דעתי זוהי רמיסה ברגל גסה של זכויותי כאזרחית וכאישה! מה עושים?
עגמת נפש ופגיעה בזכותי האזרחית סוג הנזק :
נא לעצור את העברת הכסף לחשבונו של הפרוד שלי ולהעביר אלי (לפרטי חשבוני כפי ששלחתי אליכם במכתב) את הכסף המגיע לי!!!!!!!!!! פתרון נדרש :

מכבי שירות לקוחות

, תגובה:
רכזת חברות וגביה במחוז המרכז שם ותפקיד:
הטיפול בוצע מול המבוטחת תגובה:
הנושא טופל ונסגר מול המבוטחת בשיחה טלפונית פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה