פרטי התלונה

תלונות מכבי

תלונות קופות חולים

תלונות רפואה

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה מכבישעות פתיחה מכבי גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
מכבי שירותי בריאות פוגעת בבריאות שלי נושא התלונה:
אזור השפלה אזור:
חולון סניף חברה:
תיאור הבעיה:
נפגעתי בתאונת עבודה לפני כשנה וחצי נפלתי על הגב יש לי פגיעה חבלתית חמורה לאורך כל עמוד השידרה עם נזק נוירולוגי עם 2 שברים בחוליות עמוד השידרה מזה שנה וחצי סובל מכאבים חזקים מאוד
מטופל אצל מיטב הרופאים ,עשיתי את כל הבדיקות MRI ' CT 'צילומי רנטגן ,הזרקות תחת שיקוף , קנאביס , מטופל במורפיום של 100 מיל' וכדורים נוספים ,אך ללא הועיל כיום יש לי שיתוק חלקי בצד שמאל לא יכול לדרוך על הרגל נעזר במקל הליכה וגם רגל ימין מתחילה לאבד רגישות ,לא מסוגל לצאת מהבית . כל הרופאים שביקרתי אצלם גם באופן פרטי וגם דרך מכבי טוענים שיש נזק נוירולוגי ,ואורטופדי ולמרות ההחמרה במצבי ,שמסוכן ולא כדאי לנתח ,והמליצו לי על שיקום נוירולוגי בביהח שיבא .וזה אומר שצוות רב מערכתי יטפל בי ואכן ניקבע לי תור ל-25/01/13 למכון לשיקום . אך כשהגשתי בקשה לקופח מכבי לקבלת התחייבות למכון השיקומי בשיבא ניתקלתי בסירוב נאמר לי שהרופא המאשר דחה את הבקשה,לא היה הסבר או סיבה לכך וגם ה פקידה במשרד שמכירה אותי לא הבינה איך סרבו לבקשתי . והפנו אותי מחוסר ברירה למכון של מכבי בראשל"צ . כששאלתי האם ניתן לפנות לרופא שאמור לאשר את ההתחייבות נאמר לי רק במחוז ירושלים וע"י פקס לא ניתן לפגוש או לדבר עם הרופא המחוזי כדי שאוכל להסביר לו ששנה וחצי אני לא עובד, סובל ,ומחפש פיתרון שיאפשר לי ללכת על הרגליים כפי שהייתי כל החיים ,ועל הכל יש לי הפניות מאורטופד ,מנוירולוג, ממכון הכאב בשיבא וגם צילומים המוכיחים את מצבי . אני מוצא את עצמי מבקר כמעט כל יום בקופת חולים , בבתי חולים ,בחדרי מיון וכיום לאחר שהוחלט על שיקום נוירולוגי קופת החולים לא מאפשרת לי לקבל את הטיפול הנכון והטוב ביותר . אך לקופ"ח מכבי והרופא שלא אישר לי את ההתחייבות לא אכפת כנראה ממני ,ומפנים חולים הזקוקים לשיקום למסגרות טיפול 'חלופיות' בעלות נמוכה על חשבון החולים ,ופוגעים בסיכויי ההחלמה התפקודית שלהם. בטיפול השיקומי, המטרה היא להחזיר את המטופל לרמת התפקוד המרבי, בהתחשב במצבו הרפואי, ואני כיום במצב בריאותי גרוע , ומתדרדר מיום ליום חי בחרדות שהמצב לא יחמיר יותר ,ולא אוכל ללכת על הרגליים כלל .אני מחכה בקוצר רוח לתאריך 25/01/13 בו אגיע לשיקום בביה"ח שיבא סברתי לתומי כי קופ"ח מכבי תעשה הכל על מנת להבטיח לי את השיקום הכי טוב והכי מקיף ,להבטיח כי איכות החיים שלי תהייה כמה שיותר טובה , לצערי המציאות היא כמובן אחרת ולא מעוניינים לתת שירות לאנשים עם מוגבלויות ולא ממש מעודדים תהליכי שיקום , סברתי כי מכבי מבינה שהאינטרס שלה הוא להשקיע היום בשיקום בי במקום להשקיע את זה במכפילים כשאהיה יותר מבוגר . אני רוצה לשקם את החיים שלי ולא מוכן לוותר על כך , האם זה נורא כל כך ? אני רוצה לקבל את הטיפול הטוב ביותר ולא לוותר עליו. אני לא רוצה לשלם בבריאותי על החלטה של רופא אחד שאין לו מושג כלל מה מצבי, הרי הוא לא ראה אותי ,לא שוחח איתי ,ולא ביקש מסמכים ובדיקות , אני רוצה להחלים החלמה מלאה ככל שניתן , אנא עיזרו לי , ושנו את החלטתכם ואפשרו לי להחלים , אני מבקש בסך הכל לקבל טיפול ראוי מקופת החולים שאליה אני שייך ומשלם כל חיי. אני מבקש שלא תאכזבו אותי ברגעים כואבים אילה , המאבק הזה לא קל לי ביחוד שאני צריך להתמודד עם החלמה במקביל, הזמן עובר וזה קריטי ,אנא הבינו לליבי ואפשרו לי מערכת שלמה של טיפולים שניתן לקבל המסגרת המכון לשיקום נוירולוגי בביה"ח שיב"א בתאריך 25/01/13.
בתודה ובתקוה
דוד רז
בריאותי סוג הנזק :

מכבי שירות לקוחות

, תגובה:
שרית רכזת פניות הציבור שם ותפקיד:
תלונת החבר התקבלה ישירות בקופה וטופלה. בהעדר וס"ר לא נוכל להרחיב. רק נציין כי רופא שיקומי במכבי שוחח עימו במטרה להזמין אותו לשיחה ולבדיקה, כאשר לאחר מכן יוחלט לאן לשלוח אותו. תגובה:
תלונת החבר התקבלה ישירות בקופה וטופלה. בהעדר וס"ר לא נוכל להרחיב. רק נציין כי רופא שיקומי במכבי שוחח עימו במטרה להזמין אותו לשיחה ולבדיקה, כאשר לאחר מכן יוחלט פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה