פרטי התלונה

תלונות בית חולים איכילוב

תלונות רפואה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
סידור סיעודי הולם נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
וייצמן 6, תל אביב יפו כתובת:
תיאור הבעיה:
12.4.14
לכבוד נציבות תלונות הציבור
הנידון: כהן כפיר ת.ז 031549298
מהות הפנייה: העברת אדם סיעודי מורכב צעיר לבי''ח סיעודי לקשישים.
אני מירי עופרי ת.ז. 54769377 אם ואפוטרופוס בלעדית של בני כהן כפיר (בן 35) פונה בשמו. בני סובל משיתוק מוחין עקב תשניק סביב הלידה. 100% נכות, סיעודי טוטאלית ואפילפסיה קשה לריסון (ועוד...). עד כה בני היה במסגרת סיעודית והיום לאור מצבו הירוד והמתדרדר, מסגרת זו אינה בנויה לקלוט אותו חזרה.
בני מאושפז בבית חולים איכילוב מתאריך 24.3.14 עקב חום גבוה המלווה בפרכוסים אפילפטיים וקשיים בנשימה. בצילום רנטגן התגלתה דלקת ריאות קשה שהתבררה כעבור שבוע, בצילום ct כאפצס ענק בריאות. לאור מצבו הכללי יש קושי רב לחברו לעירוי ונאלץ להתחבר לעירוי לעורק הראשי של הלב וזאת כדי לאפשר לו טיפול אנטיביוטי מתמשך על פני שבועות רבים, בהערכה שקיבלתי כ: חודש וחצי – חודשיים. בית החולים מבקש לפנותו לבית חולים סיעודי ונציגת קופת חולים "לאומית" בתוך בית החולים אשר אחראית ביצירת הקשר, מציעה לו סידור זמני בבית חולים סיעודי לקשישים.
כאימו וכאפוטרופוס בלעדית שלו מזועזעת מהאופציה המוצעת ומתנגדת בתוקף לסידור מעין זה, בעיקר כשקיימת אפשרות אחרת והיא בית חולים "רעות" שבו יש מחלקות לאנשים צעירים בגילו ואף צעירים ממנו ושם אני מבקשת לו סידור קבוע. ציינתי את בית החולים "רעות" אחרי סיורים רבים שערכתי בבתי חולים סיעודיים, כולם מותאמים לקשישים וגם מתוך הכרות אישית בתחום כמנהלת מועדון קשישים.
בני נולד במצב של מוות קליני עם שטף דם במוח בעקבות רשלנות רפואית פושעת. כל חייו הוא חסר אונים טוטאלית ולמרות זאת הוא ילד / אדם שמח בזכות האהבה וההשקעה שלי ובמחיר כבד ששילמנו אני אימו (חד הורית) ואחיו הנוספים. אשפוז מתמשך בבית חולים סיעודי לקשישים באווירה של מחלות גריאטריות וסופניות יהרגו אותו ואותי בעצב רב.
בנוסף בית חולים סיעודי לקשישים ערוך למחלות גריאטריות ובני ומצבו לא שם. ומה עם האפילפסיה שלו? כל שינוי ומעבר טלטל אותו ושלח אותו לאשפוז ארוך הכולל טיפול נמרץ ומכונת הנשמה. (ניתן לבדוק זאת בבתי חולים בהם התאשפז לרוב) מעבר בסידור זמני יגרום לו ולנו נזק בלתי הפיך. מהיכרות עמוקה מאוד מאוד של מצבו תוך יום יומיים הוא חוזר לחדר מיון עם התקפים אפילפטיים קשים ומסכני חיים.
אני עצמי נכה 75% לצמיתות עובדת בקושי חצי משרה ומיום אשפוזו לא הגעתי לעבודה. את כל המסע הזה עשיתי לבד ובאהבה רבה, הקשה לי ביותר היא האטימות של מערכות בירוקרטיות.
אנא, עזרו לו, לנו ולאנשים במצבנו. נראה שיש ב''ה פתרונות ראויים לאוכלוסיה המבוגרת, אך, מה איתנו?
בתודה מראש
מירי עופרי בשם כהן כפיר
דרך הטייסים 110/1 תל אביב
נייד 052-3544561
העברה לסידור מתאים לחולה סיעודי צעיר פתרון נדרש :

בית חולים איכילוב שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה