פרטי התלונה

תלונות בית חולים איכילוב

תלונות רפואה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
טיפול כושל מצד הרופאים ומצד המחלקה המשפטית דרך גבייה נושא התלונה:
וכטל יהודה שם/כינוי:
‏יום רביעי ‏12 ‏אוגוסט ‏2009 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
אח ויצמן תל אביב כתובת:
תיאור הבעיה:
טופלתי בחדר מיון, בפירוש שאלו אותי אם אני אלרגי, בקשתי לכתוב באותיות קידוש לבנה "פנצלין". נכתב מקדימה ומאחור בגיליון הטיפול. הרופא רשם לי מרשם שמלא ב"פנצלין" כמובן שלא ידעתי הלכתי וקניתי 280 ש"ח כשהגעתי הביתה אמרתי לאשתי אתחיל בלילה (שיכול הייה להיות הלילה האחרון שלי) אשתי החלה לקרוא את הנייר בקופסא והגיעה להרכב התרופה, שאלה אותי אם שכחתי לציין שאני אלרגי ל"פצלין" עניתי לה מה פתאום? בטוח שכן. היא הקריאה לי את הרכב התרופה , קמתי התלבשתי וחזרתי לחדר המיון, הרופא בכלל הייה אי איכפתי, נראה לי שזה דבר רגיל, אמר טוב לא נחייב אותך בעלות חדר מיון ובא ארשום לך משהוא אחר... והוסיף אבל זה לא טוב כמו הראשון שנתתי לך. ויתרתי על כל תרופה ממנו.
אחרי זמן קצר קבלתי מכתב דרישה ממחלקת גבייה, הסברתי למנהלת את טענתי ביקשה לחזור אלי לאחר בירור קצר, ואכן חזרה ואמרה אתה צודק תוך כמה ימים החשבון יבוטל ולא תהייה לך שום חבות, זה גם כתוב בתיק הרפואי שלך היא אמרה ואתה צודק ב100 %.
חודשיים לאחר מכן קבלתי הודעה מהוצאה לפועל וברמלה (למה לא בקריית שמונה או אילת לא הבנתי) על פי 3 מהסכום.
שוב התקשרתי למחלקת גבייה שהתנצלו מייד והודיעו לי שתהליך ההוצאה לפועל יבוטל ומייד, ואכן נשלח אלי טופס שבוטל.
דרשתי ביטול פסק הדין!!!
הובטחתי שעורך/כת הדין של איכילוב בחופשה לשבוע ומייד כשיחזרו יגישו בקשה לביטול פסק הדין.
אחרי חודשים בדקתי אתמול אם אכן בוטל פסק הדין ונאמר לי על ידי בתי המשפט שפסק הדין עומד בעינו ולא בוטל ולא הוגשה בקשת ביטול.
על מנת לחסוך בתשלום פיצוי , בטירדה, והוצאות עורך דין, ועלות הגשת בקשת ביטול, מבית החולים איכילוב ובקשת פיצוי בגין הפשלה הזאת בפעם השלישית.
אני כותב לכם פה.
ומקווה שתוך ימים ספורים המחלקה המשפטית של בית החולים איכילוב יגישו בקשה מיידית וישלחו לי העתק של כל דבר כפי שהם חייבים לעשות לפי חוק ולא עשו כן וגם כשתבעו לא נמסרו לי כתב התביעה בכלל ולא כפי שהחוק מציין.

אאלץ לשכור עורך דין ולתבוע ביטול פסק הדין ועגמת נפש משולשת ואולי מרובעת נגד בית החולים לחוד,ואישית כנגד כל אדם עובד בבית החולים שטיפלבעניין ושלא נהג כשורה במקרה זה.(כולל עורך דין בית החולים שהכין את התביעה ולא ביטל אותה)
כמו כן אבקש להעביר אלי את ה 280 שח ששלחתי את הקבלה למחלקת גבייה ועד כה לא קבלתי אגורה. (אעפ"י שהייתי מוותר על הסכום לו בוטלה התביעה המשפטית הכוזבת. (טעויות אינן מצדיקות גרימת נזקים)
20 לינואר 2010
כל ה 4שרשומים סוג הנזק :
ככתוב למעלה תוך זמן קצר של ימים פתרון נדרש :

בית חולים איכילוב שירות לקוחות

, תגובה:
עו"ד סיגל רביע- היועצת שם ותפקיד:
שלום רב,

פנייתך שבנידון הועברה לבדיקתי, והריני להשיבך, כי פסק הדין שניתן נגדך בת.א. 720154/08 אכן בוטל בהסכמה עפ"י בקשה שהוגשה על ידי ביה"ח, בתיאום איתך, והחלטת כב' בית המשפט ניתנה ביום 22.2.10 (כמבוקש).

לבקשתך, נשלחה אליך ההחלטה בדואר רגיל אתמול, ואני מניחה שתגיע אליך בימים הקרובים.

איחולי לבריאות טובה.

תגובה:
ראה תגובה. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה