פרטי תלונה

תלונות דור אלון אנרגיה בישראל

תלונות דלק וגז

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימת תלונות מעניינות גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחברים על התלונההמלץ לחברים על התלונה   facebook
תחבורה ותעופה מגזר:
אזור הצפון איזור:
דור אלון אנרגיה בישראל שם בית העסק:
בניין צרפת יקום כתובת:
דלק מהול במים נושא התלונה:
‏יום שישי ‏07 ‏אוקטובר ‏2005 תאריך האירוע:
אזור הצפון אזור:
תיאור הבעיה:
ביום שישי ה-7.10.05 תדלקתי בתחנת דור - אלון גבעת עוז בכביש הסרגל סולר ב- 150 ש"ח. הגעתי לשם בנסיעה מרעננה לכיוון גבעת אבני. המשכתי בנסיעה במך השבת לא נסעתי. ביום ראשון לא הצלחתי להניע. גררתי את הרכב למוסך בכנרתץ במוסך גילו שהסיבה היא מים בדלק. פניתי לתחנת הדלק בע"פ ובכתב, מנהל המוסך דבר עם מנהל התחנה וספר על ממצאי הבדיקה החד משמעיים. הציע לשלוח להם דוגמא מהסולר שהוצא מהמיכל ונענה בסירוב. על פי בקשתם שלחתי להם תלונה בכתב עם צלום הקבלה עבור הסולר ועבור נקוי מערכת הדלק בצרוץ חוות דעתו של מנהל המוסך. תחנת הדלק העבירה את התלונה לדוד אליהו מנהל מרחב צפון של החברה והיום קבלתי תשובה שלילית המתנערת מאחריותם לתקלה ברכב. אני דרשתי מהם החזר התיקון על סך 483 ש"ח.
כספי סוג הנזק :
החזר הוצאות התיקון ע"ס 483 ש"ח פתרון נדרש :

דור אלון אנרגיה בישראל שירות לקוחות

, תגובה:
דודי ויגדורוביץ, מנכ"ל שם ותפקיד:
תלונת הלקוח נבדקה ונשלח לו ביום 1.11.05 מכתב התייחסות. להלן תקציר התייחסותנו: מייד עם פניית הלקוח ערכנו בדיקה בתחנה ולקחנו דגימת סולר לבדיקה במעבדת בתי הזיקוק. הדגימה נמצאה תקינה ללא נוכחות של מים. מעבר לאמור במידה והיתה נוכחות של מים במיכל הסולר בתחנה סביר להניח שכלי רכב נוספים (בתחנה תדלקו באותו היום סולר 125 כלי רכב נוספים),מה שבפועל לא קרה. בנוסף למיטב ניסיוננו במידה והיו מים בסולר הרכב היה נתקע כמעט מיידית ולא נוסע קילומטרים או עשרות ק"מ נוספים. אין לנו מושג מהי הסמכתו של מנהל המוסך לקבוע כי נמצאו מים בסולר ובכל מקרה אנו בטוחים שמקור המים אינו מהתחנה. תגובה:
לאור האמור אנו בטוחים לחלוטין כי הסולר שנמכר ללקוח בתחנה היה באיכות גבוהה ובהתאם לכל התקנים וכי לא היו מים בסולר ומקור התקלה ברכבו, שאין לנו מושג מהו, אינו באחריותנו. כמובן שאנו דוחים את דרישתו להחזר בגין תיקון רכבו וכיו"ב. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה