תלונות קופת חולים כללית

תלונות קופות חולים

תלונות רפואה

דף הבית
חזרה לרשימת   שעות פתיחה קופת חולים כלליתשעות פתיחה קופת חולים כללית גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
רפואה מגזר:
אזור תל אביב איזור:
קופת חולים כללית שם בית העסק:
ארצי כתובת:
חיוב של ביטוח סיעודי ללא הרשאתי נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
לפני כשנה שמתי לב בחיובי הכללית כי מחייבים אותי על סעיף ביטוח סיעודי. בשיחתי איתם ביקשתי לבטל זאת לאלתר. לפני כ3 חודשים שוב דיברתי עם נציג ונודע לי כי עדיין מחייבים אותי על כך וכי זו תוכנית שעשיתי בעבר. כמובן שמחיתי וביקשתי שימציאו לי את המסמך החתום/שיחת הטלפון בה אישרתי/הזמנת/ביקשתי כזה דבר או שבה הוסבר לי שמצרפים אותי לתוכנית שכזו. התשובה שקיבלתי מכללית היא שאכן בבדיקה שנערכה לא אותר טופס הצטרפות שכזה. וגיליתי שכל הנראה אני מחויבת כבר כעשור אחורה. לא צוין שמכתב שיזכו אותי רטרואקטיבית או התנצלו על הטעות אלא פשוט כתבו את העובדה הנ"ל. בניסיון לפנות אליהם לפקס הכתוב על המכתב נתקלתי במספר שאיננו מחובר(??) אטימות וטרטור לשמו, שלא נאמר שחיוב שכזה ללא אישור הלקוח הוא כמעשה גניבה לכל דבר.
כספי סוג הנזק :
זיכויים כולל ריבית והצמדה- גם התנצלות תהיה נחמדה פתרון נדרש :

קופת חולים כללית שירות לקוחות

, תגובה:
פניות הציבור כללית מושלם שם ותפקיד:
מבדיקה שערכנו עולה כי עפ"י רישומנו בקשת ההצטרפות לתוכנית "כללית מושלם" כללה גם בקשת צירוף לביטוח הסיעודי. לאור העובדה שחלה טעות בפרטי אמצעי התשלום שנכתב על גבי הטופס, הטופס נשלח אל גב' שלום בחזרה על מנת לתקן את הפרטים ולשלוח את הטופס בשנית. גב' שלום לא החזירה את הטופס אלא יצרה קשר טלפוני עם מוקד שירות הלקוחות ומסרה את פרטי אמצעי התשלום טלפונית. לאור האמור, אין בידינו את הטופס. יש לציין כי לאורך השנים נשלחו אל גב' שלום דפי פירוט תשלומים בהם צוינו במפורש שמות התוכניות בהן היא חברה ותעריפיהן. יחד עם זאת, לאור האמור בפנייתה של גב' שלום, העברתי את בקשתה ל"דקלה" חברה לביטוח בע"מ אשר הביטוח הסיעודי באחריותה. נמסר לי כי שלחו לגב' שלום מכתב ובו נמסר לה כי על מנת שיוכלו להשיב את דמי הפרמיה שניגבו בגין פוליסת הסיעוד עליה לחתום על אישור ויתור זכויות. עם קבלת המסמך החתום יסיימו את הטיפול בבקשתה לביטול הביטוח והשבת הכספים שנגבו בגינו. חשוב לציין כי נכון להיום הצטרפות לביטוח הסיעודי דורשת חיתום רפואי, כלומר חתימה על הצהרת בריאות ולעיתים בדיקות רפואיות. לכן ישנה חשיבות רבה להצטרפות לביטוח סיעודי בגיל מוקדם, בו הסבירות בה האדם חולה, חס וחלילה, במחלה זו או אחרת נמוכה יותר. כמו כן דמי הגמלה נקבעים בהתאם לגיל הכניסה לביטוח. ככל שמצטרפים בגיל צעיר יותר כך סכום הגמלה גבוה יותר, עפ"י המפורט בפוליסה. לאור האמור אנו ממליצים כי גב' שלום תשקול צירוף מחדש לביטוח חשוב זה. תגובה:
. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה