פרטי התלונה

תלונות Hot (הוט)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חיובים כפולים של חברות מתחברות בעקבות אי ניתוק מצדכם, הבטחות שקריות של הנציגים שלכם, תקלות צפייה ללא פתרון משירות טכני נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
יורופארק 1, קיבוץ יקום 60972 כתובת:
תיאור הבעיה:
שלום,
ב 7/12/14 התחברתי לטריפל הוט באמצעות נציגה של הוט, במסגרת ההתחברות שאלתי את הנציגה האם אני צריכה להתנתק מהחברות שהייתי (יס ובזק). הנציגה אמרה שלא והדגישה :"אני מטפלת בהכל, את לא צריכה לעשות כלום" היא אמרה שהיא עושה את הניוד של קו הטלפון ודואגת לנתק אותי מיס ומבזק. ביום ההתקנה (לקחתי יום חופש מהעבודה לצורך כך) הטכנאי לא הגיע עם הממירים הנכונים, ולכן הוא יצא מביתי ללא התקנה, התנצל ותיאמו איתי מועד אחר. (כמובן שלצורך כך לקחתי עוד יום חופש). במשך כ חודשיים וחצי אני מתקשרת להוט ללא הפסקה וטוענת שאין לי קו טלפון, הנציגה הטלפונית טענה שזה בגלל שאין לי מכשיר שקוראים לו מוקה (אין לי מושג מזה המכשיר הזה) כמו כן גם היו לי תקלות צפייה ושביקשתי שיגיע אליי טכנאי אמרו לי שיחייבו אותי בתשלום על הגעת טכנאי. את התקלות שהיו פתרתי באמצעות חבר שהוא טכנאי בחברת יס. לגבי הטלפון נותרתי ללא קו טלפון, אבל מחויבת בתשלום. כשהסתכלתי בחיובים של כרטיס האשראי נוכחתי לדעת שבזק חייבו אותי מ 7/12/14 ועד היום 807 ש"ח בגין תשתית של בזק שלא נותקה וקו טלפון שלא נויד. (זו גם הסיבה שלא היה לי קו טלפון).ולכן רק לפני כשבוע ניידו לי את הקו. כמו כן, הנציגה אמרה לי שהחבילה שלי זה 200 ש"ח ל 3 חודשים ואין לי חיוב של התקנה, אבל המציאות היתה אחרת, חויבתי פעם אחת ב- 265 שח ו 292 שח. שביררתי עם הנציגים שלכם הם אמרו שכן חויבתי בהתקנה והמחיר הנ"ל לא כולל VOD ולא כולל ממירים. בחיים שלי לא שמעתי על סילוף של דברים כאלו.. לא ייתכן שסוגרים חבילות ללא ממירים ווי או די כשציינתי שאני מעוניינת. יתרה מזאת כששאלתי על כמה אני יחויב בחודש היא חזרה ואמרה במשך 3 חודשים זה 200 ש"ח ואחכ תתקשרי ותבררי איזה מבצע יש כי הוט כל הזמן יוצאים במבצעים שונים.
כשפניתי אליכם עם כל הטענות, נציג שרות הלקוחות אכן הסכים איתי שנעשה לי עוול והחליט לפצות אותי בגין חיוב של VOD שלא בצדק ע"ס 90 ש"ח לכל התקופה וגם זיכוי על קו הטלפון. כשביקשתי גם זיכוי בגין התשתית (אני לא אמורה לספוג טעויות של נציגי הוט ולשלם גם בבזק וגם בהוט על תשתית בגין אותם תקופות) הנציג טען שמדיניות החברה לא מאפשרת והוא מצטער מאוד ואף הציע לי ללכת לבית משפט לתביעות קטנות. נעשה לי עוול בחברתכם, לא יתכן שבשל טעות שהצטרפתי אל חברתכם אני משלמת על זה ביוקר, מלבד זאת כתוצאה מכך איבדתי את האמון באנשים, אני לא מאמינה שהאמנתי כך לנציגה והיא הוליכה אותי שולל, אני עובדת מאוד קשה לפרנסתי וזה לא בסדר שנציגים של החברה שלכם מרמים בצורה כזו והלקוחות צריכים להיענש ולשלם על זה בכסף. יתרה מכך, אם אתם כחברה כזו גדולה לא לוקחים אחריות על "הדילים" "והטעויות" שלא הנציגים שלכם תדאגו שמשהו יעשה זאת כי הלקוח לא אמור לספוג טעויות כאלו. אם הייתי יודעת שאני זו שצריכה להתנתק מבזק הייתי עושה זאת כי זה לוקח כמה דקות בלבד. זה לא כזה פרויקט גדול, אין סיבה שלא הייתי עושה זאת. ההתקשרות עמכם עשתה לי עוול ועלתה המון כסף. אני מקווה שבמכתב זה ישתנו התקנות של החברה והוט תיקח אחריות על החבילות של הנציגים שלהם כמו כן אני מקווה שהוט תנחה את הנציגים שלהם לעמוד אחרי ההתחייבויות שלהם ללקוח ולא להתנער מכך לאחר התחברות הלקוח. נ.ב נכון לעכשיו , לא ניתן לצפות בטלויזיה בסלון . יש לי תקלת צפייה בטלויזיה בסלון במכשיר הפייר בוקס וזה נמשך כבר שבועיים וזה נכון גם לגבי הקו טלפון) בשבוע שעבר שביתי התקשרה אמרו לה שהיא צריכה להחליף כבל. הכבל הם יכולים לשלוח אותו בדואר וזה ייקח כשבוע וחצי או שאני אקנה את הכבל. ובהתאם לכך הלכתי וקניתי את הכבל ולמרות זאת זה עדין לא עובד ביום חמישי התקשרתי לתמיכה הטלפונית וענתה לי נציגה מאוד נחמדה שהצליחה לסדר לי את המכשיר אבל זה היה מתנתק כל רגע ולכן היא החליטה שאני צריכה טכנאי הבעיה היתה שאין לה לפני יום שני. והשאירו אותי ללא טלויזיה בסלון כל הסופ"ש. מיותר לציין שבסופ"ש אנחנו אוהבים כל השבת לשבת כל המשפחה ולצפות בסדרות משותפות.. אין ספק שפגעתם לנו גם בהוויה המשפחתית והרסתם לנו את הסופ"ש.
מה עוד צריך לקרות בתור לקוחה שלכם?? מקווה לשמוע ממכם.

הכל ביחד סוג הנזק :
קודם כל זיכוי כספי, אחכ פתרון צפייה פתרון נדרש :

Hot (הוט) שירות לקוחות

, תגובה:
הלקוח קיבל מענה מלא לפנייתו שם ותפקיד:
הלקוח קיבל מענה מלא לפנייתו תגובה:
הלקוח קיבל מענה מלא לפנייתו פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה